Skocz do zawartości

[KOSZ][4# Na dywaniku NoN]

ZEL0NY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Siemanderko, tutaj Z!EL0NY, witam Was już 4 wywiad z waszej ulubionej serii wywiadów "Na dywaniku"

Dzisiejszym gościem będzie UBSupport, admin JB, admin TS, kochany przez wszystkich @NoN !

Zapraszam do czytania![/align]

[align=center]ZIEL0NY - Redaktor.

NoN - Gość wywiadu.

ulbkdz1visml.gif[/align]

Z!EL0NY - Cześć NoN, z góry chciałbym Ci podziękować za zgodzenie się na przeprowadzenie z Tobą wywiadu. Jest to dla mnie zaszczyt, że mogę przeprowadzać wywiad z osobą ze z takim  stażem.  Okej, opowiedz Nam coś o sobie.

NoN - Cześć, to ja dziękuje, że zachciałeś przeprowadzić ze mną wywiad. Coś mnie ? Mam na imię Kuba, aktualnie chodzę, bo trzeciej gimnazjum w Bydgoszczy. W sumie niczym tak z grubsza się nie interesuję, ale mam kilka rzeczy, które szczególnie lubię. (nie pytaj jakie, bo zaj**ie!  xD)

Z!EL0NY - Hmm, gimnazjum.. Niech zgadnę. Picie, palenie i ruchanie :D A niech Ci na złość, spytam się o Twoje rzeczy, które szczególnie lubisz :D

NoN - Pić, palić ruchać ! A tak na serio to nie mam kogo ruchać :/  A co lubię ? Lubie czasem zarwać noc gadając z kimś na skype lub tsie i grajac w CS'a lub inne badziewia :P

Z!EL0NY - No to trzeba iść w jakiś piąteczek na jakiś dansing i poznać jakąś przystojną, doświadczoną i tanią panią, Ona Cię nauczy to i owo :D. No to teraz pytanie kompletnie z innej beczki. Jak Ci minął tydzień, bo dzisiaj piątek, weekendu początek :D.

NoN - A bardzo dobrze xD W szkole mnie w tym tyg nie widzieli, bo pon-sro rekolekcje, w czwartek na psach,  a dziś u dentysty xD

Z!EL0NY - Rekolekcję, a Ty w domu siedzisz? Do Kościoła! Raz! :D Hmm, w czwartek na psach, piątek dentysta. Bawiąc się w detektywa jakiś "kolega" walnął Ci prostego i jedynek brak? Dlatego na Policji?

NoN - Nieeee, ja nie z tych.

Z!EL0NY - Ty nie z tych? Czyli Ty bijesz całą pierwszą klasę pewnie :D No to może powiesz nam dlaczego byłeś u niebieskich?

NoN - W niedziele był napad na sklep monopolowy, a ja wracając z kumplem kolo tego sklepu zauważyliśmy, ze na ziemi leży hajs, tytoń i pety, więc zaczęliśmy to zbierać. Jak się okazało kilka chwil później policja czekała na techników, aż to zabezpieczą i nic nie mogło być ruszane xD, więc dostaliśmy  wezwanie na przesłuchanie i oddanie odcisków palców :v

Z!EL0NY - No to taki lekki przypał xD. Ale może powiesz więcej coś o tym? Wy to zbieraliście, a psiarnia do Was podbiegła i poprosiła Was o Wasze dane?

NoN - Zaczęli lekko szarpać kumpla, kazali  odłożyć rzeczy i idąc do radiowozu pytali się czy mamy jakieś dokumenty, powiedzieliśmy, że nie. Jak się później okazało kumplowi wypadły pety, gdy zaczęli nas przeszukiwać. U kumpla znaleźli legitekę xD. Pies tylko "Nie no zaraz kur** liście dostaniesz" i tyle xD

Z!EL0NY - Byłeś bardziej wystraszony czy rozśmieszony całym zajściem?

NoN - Na początku strach, a później było już zabawnie xD.

Z!EL0NY - To może wróćmy do tych gier, w co najbardziej lubisz pogrywać?

NoN - CS:GO :P I to co mi kumple pożyczą xDD.

Z!EL0NY - Ty masz kumpli? #diss Jaka ranga w CS:GO?

NoN - mg2 xD był LE xD.

Z!EL0NY - Jaki powód spadku z rangi? Ruscy, brak formy?

NoN - Odpał i aktualizacja rang.

Z!EL0NY - Ahh te vavle, będą mi NoNka z rangi zrzucać :D. No to może opowiesz nam coś o swojej rodzinie?

NoN - Norbert - 24 Kacper -22 Hubert 14 :v.

Z!EL0NY - Dobrze, ile grasz już w CS'a?

NoN - W csa gram można by powiedzieć 6-7 lat z dużymi przerwami, bo kilka razy się przeprowadzałem :P Z czego od czerwca w cs:go.

Z!EL0NY - Jak to się zaczęło, kto Cię zachęcił?

NoN - Hmm. Mam starszych braci i kiedyś podpatrzyłem w co grają xD. Jak się okazało był to właśnie cs. Na początku uznałem, ze to jakieś gówno, ale potem jednak zacząłem w to grac. NF jest pierwszą siecią na której zacząłem się angażować.

Z!EL0NY - Żałujesz tego, że to akurat NF było Twoją pierwszą siecią?

NoN - Nie, czego miałbym żałować ? Pseudo-życia w internecie xD ?

Z!EL0NY - Skąd pomysł na nick? :)

NoN - Mój 1 nick to Non-Stop_BDG_4DON dlatego, bo gdy bylem mały bracia i ich kumple przezywali mnie "Kuba Kupa To Jest To Hip Hop Non Stop", stąd wzięły się 2 pierwsze człony nicku xD BDG,bo Bydgoszcz, a 4DON, bo Fordon (dzielnica Bydgoszczy, w której mieszkam), potem kombinołwałem z nickami i zostal sam NoN xD

Z!EL0NY - A mógłbyś Nam powiedzieć czemu tak Cię wołali hiphopwocu? :v

NoN - Nie wiem, może dlatego, ze słuchali tego typu muzyki i im się to zrymowało ?

Z!EL0NY - Lubiłeś  kumpli Swoich braci?

NoN - Lubie nadal :P

Z!EL0NY - Czyli pionę z nimi zbijasz :D . A teraz co do sieci. Masz może swoich sieciowych kumpli? Jak tak, to kto to jest? :D

NoN - Kilku ich jest xD CoToJest, kamikaze,happy cock, macius i Ty, by Ci smutno nie było xd

Z!EL0NY -A wracając do Ciebie to Może jakiś swój ulubiony cytat, powiedzenie?

NoN - Twój czas jest ograniczony, dlatego nie marnuj czasu na życie czyimś życiem i najważniejsze, musisz mieć odwagę podążać za sercem i intuicją~~ Steve Jobs. (Sygnatura) xD

Z!EL0NY - Dobrze, teraz ostatnie z chorych pytań. Co byś zrobił jakbyś się dowiedział, że Ci zostało ostatnie 3 dni życia? :v

NoN - O kur** xD. Pewnie zrobiłbym to czego się boje, pożegnał się i zadawał pytanie dlaczego ja :P

Z!EL0NY - Teraz mi wpadł pomysł gry. Ja Ci zadaję pytania, a Ty możesz odpowiadać tylko tak lub nie. Zaczynamy. Wiesz, że językiem nie dotkniesz wszystkich swoich zębów?

NoN - Nie.

Z!EL0NY - Sprawdziłeś to? xD

NoN - Tak.

Z!EL0NY - Masturbowałeś się dzisiaj?

NoN - Tak. xDD

Z!EL0NY - Lubisz kakao?

NoN - Tak.

Z!EL0NY - Dobrze, będziemy kończyć, kogo chcesz nominować do następnego wywiadu i kogoś pozdrowić?

NoN - Nie. W pupię ich mam !... A Tak na serio to wszystkich użytkowników NF, tych co są i tych co przyjdą :P Nominuję @Macius

Z!EL0NY - Dzięki Jakubie za wywiad, z fartem!

NoN - Nawzajem Szymonie ! Essa ! xD

________________________________________________________________________________

Chcesz udzielić wywiadu? Napisz post w tym wątku!

@Macius , Czekamy na Ciebiee :D ^^

• Like 5

"Masturbowałeś się dzisiaj?" - Takie pytania to zostaw dla siebie. ;) Być może kompleksy ? xD

• Like 1

• 5 lat później...
  • Junior Admin
Junior Admin

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.