Skocz do zawartości

[KOSZ][2# Na dywaniku `NeverGiveUp.]

ZEL0NY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Witam wszystkich w drugiej części wywiadów na dywaniku Z!EL0NEGO!

Dzisiejszym gościem będzie @`NeverGiveUp.

Zapraszam do czytania :)[/align]

tfymwbmfsm4k.png

[align=left]ZIEL0NY

rdulzbnhmnk9.jpg[/align]

[align=right]`NeverGiveUp.

12833320_1118460084865579_910769954_n.jpg?oh=a8a79291abe17111abd6fc0ff3f5f726&oe=56E3BD5A

ZIEL0NY

`NeverGiveUp.

Cześć, z góry chciałbym Ci podziękować za zgodzenie się na przeprowadzenie wywiadu. Przedstaw się, napisz jak masz na imię, ile masz lat, może się uczysz, pracujesz?

Witam wszystkich serdecznie

:D Też chciałbym podziękować za wywiadzik ze mną :D A więc mam na imię Dawid lat 20 obecnie się nie uczę, poszukuję pracy :D

Mówisz , że szukasz pracy, hmm. Może masz już jakąś wymarzoną pracę? W jakiej branży chciałbyś robić?

Na razie chciałbym znaleźć pracę obojętnie jakąś, żeby jakoś zarabiać utrzymać siebie, dziewczynę oraz nie być na utrzymaniu rodziców. Chciałbym kiedyś dużo zarabiać, ale się nie napracować. A co do branży to widział bym siebie jako kierowca.

Heh, czyli widać, że jesteś prawdziwym Polakiem

:D . Kierowca? sex taxi, wożenie gimbusów do szkoły i te sprawy :v  Czemu akurat kierowca? Interesujesz się autami?

Tak, bardzo interesuję się autami od małego już miałem do nich pociąg

:D. A co do "sex taxi" nie uszło by mi to na sucho, kocham swoją dziewczynę i nie zamierzam ryzykować :D. Czemu kierowca? Jak dla mnie idealny zawód dla mnie . Dlaczego ? Dlatego, że nie rajcuje mnie praca na dworze przy jakichkolwiek pracach fizycznych, a co dopiero w biurze.

Masz już prawko?

:D

No mam prawo jazdy już od 2 lat. Jeżdżę przepisowo (staram się), 0 wypadków, 0 rysów

:D Jak profesjonalista :D

O to dziwne, bo myślałem, że taki wariat jak Ty lubi sobie depnąć na jakiejś prostej. To powiedz nam jakie masz auto

;)

Ford focus Kombi TDDI, 1.8 silnik, Diesel, rocznik nie pamiętam ale chyba 2003.

No to teraz może coś o Twoich zainteresowaniach. Masz może jakieś hobby?

[align=right]Powiem tak, moje zainteresowania ? Jak wspomniałem auta czyli motoryzacja, uwielbiam majstrować też przy autach. Uwielbiam uprawiać wszelaki sport. Bieganie, piłka nożna, ręczna, koszykówka, lubię chodzić na baseny oraz siłownia :) Mam hobby - leżenie odwłokiem do góry oraz zbieranie pustych butelek po piwach :D

[/align]

No to może zamiast kierowcy mechanik samochodowy? Widzę , że lubisz sport! Bycie fit zawsze spoko!

:D Siłka zawsze na propsie :D Tylko te piwka mnie martwią :/ Ile weźmiesz najwięcej na klatę?

Możliwe jest wszystko, lecz wolał bym być kierowcą, a co do tych butelek to żartowałem wiesz

:) Na klatę ile biorę ? W życiowej formie potrafiłem 135 kg,a teraz 110-115 ..

No widzisz, trzeba ćwiczyć systematycznie! A co do innych sportów, to trenujesz jakiś "profesjonalnie" ? Tzn, chodzisz do jakiś klubów, szkółek?

Nie trenuje nic profesjonalnie zdarzy się, że co weekend zgraną paczką wykupujemy sobie hale i tam gramy czy to w piłkę, siatkówkę albo i koszykówkę zależy co kto chce w danym dniu, ale zazwyczaj piłka nożna

Piłka nożna na hali? Moja ulubiona, można się pobawić, piłę posklejać.

:D A Ty jesteś osobą bardziej nastawioną na granie solo, triki, te sprawy czy granie klepką z kolegami? :D

Tak dokładnie, gra zespołowa to jest to . Granie klepka i to chodzi przecież w piłce, wiadomo czasami też mi się zdarzy, że próbuję jakiś trików, ale jeśli widzę, że nie wychodzi to staram się grać klepką

No i tak ma być!

:D Jesteś osobą nastawioną na granie ofensywnie czy defensywnie?

Ja jestem nastawiony bardziej na granie ofensywne. Kiedyś będąc w zespole mająć 15 lat grałem na pozycji prawego skrzydłowego , więc od tamtej pory tak zostało.

Prawe skrzydło? Za czasów gdy grałem w klubie, to też tam grałem. Z tego co pamiętam to na skrzydłach trzeba sporo biegać na sprincie, lubisz biegać?

Tak, kilkanaście  lat temu jak jeszcze nie paliłem papierosów i nie tylko to radziłem sobie świetnie. Miałem dobrą kondycje, codziennie z rana wychodziłem przed szkołą aby biegać, ale potem nastały czasy, ze poznałem złe towarzystwo no i wiadomo jak to się skończyło dla mnie

ehh.. Gimbaza, fajki, dziewczyny te sprawy. Też muszę rzucić to świństwo! A jak już poruszyliśmy temat o dziewczynach, to jak tam u Ciebie z drugą połówką?

Tak, mam swoją połówkę, bardzo dobrze się z nią czuję. Niestety są czasami kłótnie, ale związki bez kłótni to nie związki.

Dobra, zejdźmy do tematu o grach. Ile już grasz w cs'a i jak wpadłeś na naszą sieć?

W CS'a gram już bodajże od 11-tego roku życia. Na sieć NaFarcie trefiłem całkiem przypadkiem, szukając  jakiegokolwiek  JB, ponieważ wcześniej gdy miałem przerwę od CS'a grywałem dużo na ZM i JB, więc tak jak mówię przypadkiem znalazłem tą sieć.

Co myślisz o Administracji sieci?

Nic do nikogo nie mam, każdy wykonuję swoją prace jak należy

.

Dobrze, już będziemy się zbliżać do końca wywiadu, ale ostatnia standardowa zabawa. Ja Ci będę podawał nicki graczy, a Ty będziesz mówił co o nich myślisz. No to jedziemy. @Z!EL0NY

Chory gimb który musi załatwiać sprawy z kolegami.

Ja przynajmniej rudy nie jestem

:P @David

Typ który ma coś z głową, nie lubię go. :v

@"Happy Cock"

Mój ziomek, straszne śmieszny

:D. Można z nim pożartować, spoko gośc :D Bardzo wyluzowany, kulturalny człowiek na poziomie :D Bardzo miły, jak dla mnie pomocny :D

No wiadomo

:D Dobra, będziemy kończyć. Chcesz kogoś pozdrowić? :D

Oczywiście Ciebie, chciałbym pozdrowić w wszystkich graczy NaFarcie, wszystkich którzy siedzą ze mną codziennie  na tsie .

Dziękuję, 3maj się.

No dziękuje za wywiad było miło

Koniec, wywiad wykonany przez Z!EL0NEGO, osoby chętne do wywiadu zapraszam na pw.[/align]

[/align]

• Like 7

Wywiad w porządku, aczkolwiek popracuj nad interpunkcją i estetyką. Następnym razem nie bierz takich ludzi do wywiadu jak @"`NeverGiveUp." xD

• Like 1

• 5 lat później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.