Skocz do zawartości

[KOSZ][1# - Na dywaniku SyntetycznaA]

ZEL0NY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Witam Wszystkich czytelników, witam was w pierwszej części wywiadów z serii "Na dywaniku".

Dzisiejszym gościem będzie @SyntetycznaA!

Zapraszam do czytania :)[/align]

@Z!EL0NY - Różowy

@SyntetycznaA - Niebieskawy

Witaj SyntetycznaA Dziękuję Ci, że zgodziłaś się na udzielenie wywiadu.

Nie ma za co, to dla mnie przyjemność. :)

No to co. Przedstaw Się. Napisz jak się nazywasz, ile masz lat, skąd pochodzisz.

Nazywam się Patrycja, w marcu kończę 18 lat i pochodzę z Poznania :)

Dobrze Patrycjo, uczysz się, a może już gdzieś pracujesz?

Obecnie nie robię nic, w Kwietniu planuje wyjechać za granicę i tam się dalej rozwijać.

Czyli od Kwietnia nie będziemy Cię widzieć na serverach?

Tego nie powiedziałam, haha, oczywiście, że będę grać. :D

Uff, a już się bałem :D. A powiesz nam do jakiego kraju się dokładnie wybierasz?

Planuje wraz z kolegą wyjechać do Anglii :)

Czyli na wyspy. A można wiedzieć dlaczego akurat tam? :)

Kolega chcę mnie zabrać ze sobą, a, że ma akurat w Anglii zapewnioną stałą pracę to oboje stwierdziliśmy, że wybiorę się razem z nim. Już od 2 lat, myślę o wyjeździe za granicę, a teraz mam okazję :)

No to Ci się udało :P. Dobrze, masz może jakąś pasję, hobby?

Lubię grywać w siatkówkę, ale bardziej interesuje się Cs'em nie żebym była zaraz jakiś nerdem czy coś.

Czyli ile grasz już w tego Cs'a?

Ogólnie na NaFarcie gram od maja zeszłego roku. W csa gram około 6lat, ale w tym są też przerwy.

Jak wpadłaś na Naszą sieć? :D

Wiesz całkiem przypadkiem w sumie, w liście serwerów była i tak weszłam i zostałam

Piszesz, że interesujesz się CS'em. Chodzi tylko o granie, czy pluginy i te inne? :P

Raczej tylko o granie, ale adminem serwera też byłam :D

Teraz pytanie z innej beczki. Gdyby było spotkanie graczy całego nafarcie, to z kim najbardziej chciała byś się zobaczyć? :D

No powiem Ci, że dużo takich. DanielOff, Afa, Levandovsky i Kraczy.

Dobrze, zagramy w taką grę, że ja mówię Ci niki osób z forum, a Ty mówisz co o nich sądzisz - lubisz ich iwgl. ok?

Nie których mogę nie znać, no ale okej :)

No widzisz! Dlatego trzeba siedzieć na forum :D. Dobrze zacznijmy. @RomanHardcor

Nie znam za bardzo, ale wydaję mi się naprawdę w porządku :D

Mam o nim takie samo zdanie :D.  @Christopher

Nie znam niestety ;)

@Loniu

Lonia znam z reala, mieszkamy niedaleko siebie, w porządku chlopak, ogarnięty i nagrywa świetnie nutki :)

Dobrze, będziemy kończyć. Chcesz kogoś pozdrowić?

Pozdrawiam cała ekipę na farcie, boty :D

Dobra, dzięki za wywiad. trzymaj się! :)

Również, dzięki :D

Koniec. Osoby chętne do wywiadu zapraszam na pw

:).

• Like 1

Słaby i krótki wywiad, nic konkretnego nie dowiedzieliśmy się i ratowanie pytaniami "z dupy"... typu cola czy pepsi, lubisz tego czy tego...

Poznań, siatkówka, cs, sieć i wyjazd za granicę. W ostatnim przypadku trochę rozszerzyleś temat, ale to i tak za dużo tego nie było...

Z wywiadu powinniśmy dowiedzieć się dużo, dużo więcej o rozmówcy, a tu tak wiesz mało jest i skakanie po tematach.

Pierwsza odpowiedź - Patrycja, Poznań, 8nastka w marcu, już masz rzeczy, o których możesz gadać.

Skok do zajęcia - praca/nauka.

Nic ten - co i jak? bla bla bla dalej...

Tu o tej zagranicy było dobrze, można było jeszcze trochę pociągnąć, jednak nie można zapominać się i monotematyczny nie być.

Pasję, hobby - csy, siatkówki okey, niepotrzebnie przeszedłeś od razu do tego cs, bo wiadomo, że i tak będzie gadka o tym skoro jesteśmy na sieci CS.

Później to już jakoś musi być, wiadomo pomyśły się skończą to trzeba improwizować. Rozmowa musi się kleić. Tak jak z bajerowaniem dziewczyn, tyle że tu miałeś dziewczynę, a nie musiałeś wyobrażać sobie, że Twój rozmówca nią jest :D

• Like 4

• 5 lat później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.