Skocz do zawartości

[KOSZ]Przepraszam :v

ZEL0NY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, piszę ten post, żeby przeprosić Pana @David i Pana @Happy Cock za moje dziecinne zachowanie, które wydarzyło się w piątek gdzieś o gdz. 18-20?

Wy pewnie wiecie o co chodzi, ale nie chcę to tego wracać. Sory panowie, za moje dziecinne zachowanie, ale byłem bardzo zdenerwowany i musiałem wyznać prawdę, że mi działacie na nerwy. Tak, wiem... Ośmieszyłem się w haus, ale co zrobisz xDD. Od soboty myślałem o tym, miałem ten post pisać już w sobotę, ale nie miałem internetu, coś się zwaliło i 15 min temu odebrałem od kolegi informatyka. (naprawdę xD). Tak, wiem, to nie Wy mnie denerwowaliście, ale to ja Was.. :v Zachowywałem się jak bym był Bogiem tej sieci, ale byłem tylko Adminem JB i TS'a. Sory za to, teraz myślę, że nie będę to tego wracał. Co tu jeszcze miałem napisać, nie no, chyba nic.

Podsumowanie: Sory jeszcze raz, taka sytuacja się już nie powróży. :)

PS: @David , pisałeś, że mnie wgl nie pamiętasz. Ostatnio słuchałem Twój i police wywiad i ten drugi mówił o @Enzio i mówił, że nie masz prawa go pamiętać. Ja byłem gdzieś za jego czasów, więc mnie też nie możesz pamiętać. :)

Co do panów, to myślę, że zbijemy pjonę i będzie okej, bo nie chcę mieć wrogów. ;]

Dzięki pozdrawiam.

• Like 2

• 5 lat później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.