Skocz do zawartości

[KOSZ]Czas wolny

Ajzunio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po dłuższym namyśleniu doszedłem do wniosku, że muszę sobie zrobić przerwę z cs'em.

Straciłem chęć do grania w cs, i przebywania na tym forum. Drugim powodem jest szkoła, trzeba w końcu wydorośleć i zacząć myśleć o swojej przyszłości. Nie mam zamiaru wymieniać tutaj osób bo lista jest długa.Myślę, że nie było ze mną żadnych problemów, i współpracowało się ze mną dobrze.Tak więc na sam koniec pozdrawiam całą administracje NF oraz wszystkich użytkowników. ;)

Prosiłbym też o zabranie mi rang (żeby mi coś nie odwaliło ;>).

PS. @kamikaze życzę Ci byś obalał dalej komunizmy! :D

• Like 5

Haha, dzięki za życzenie powodzenia, ponieważ jak takie sytuacje się zdarzają to będzie mi bardzo potrzebne. Wiemy, jaka jest sytuacja, więc pozostaje mi liczyć powodzenia.

Kolejny kumpel odchodzi :/ Kurcze ,nie zdążyłem Cię poznać tak dobrze jak chciałem i w ogóle miałem nadzieje ,że opanujemy razem świat a tu nic z tego nie wyjdzie.Do widzenia !:)

3maj sie ziomus :( dzieki za nute

^D^

+rep za nutkę :D

• 5 lat później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.