Skocz do zawartości

[KOSZ]Czas i na Christopher'a

_ Krzychu _
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]"Witam jak i żegnam"

W końcu przyszedł czas i na mnie, rezygnuje z Opiekuna, którego ledwo co dostałem oraz z grafika.

Pewnie zapytacie dlaczego tak szybko odchodzę, dopiero co dostałem opiekuna cóż włożyłem trochę pracy w DR, lecz to nie jest tematem odchodzę z własnych powodów, te powody znają tylko osoby, które mają je znać. Więc nie będę tutaj rozpisywał, miło było tutaj poznałem dużo nowych osób, bywał też gorsze dni, kłótnie między gangami, które były dziecinne ale bez nich nie było by zabawy :D

Pozdrawiam wszystkich, tutaj krótko: Pierwszy raz wbiłem tutaj na EasyCod'a gdzie poznałem @macius @Tobii @misiek i parę innych osób, spodobał mi się ten serwer dlatego po ledwie 2 tygodniach złożyłem podanie na admina, które za pierwszym razem nie zostało przyjęte (@misiek xD), lecz potem ułożyło się dobrze, grało mi się tam zajebiście lecz jak to człowiek w końcu się nudzi strzelaniem i więc przeniosłem się na JailBreak gdzie poznałem @David i kilka innych osób, oczywiście jak to JB bez kłótni i wojny gangów by się nie odbyło w końcu to więzienie, dlatego "pierwsze spotkanie", z nie którymi nie było miłe, zaczęły się kłótnie i nie tylko, ale nie będę tutaj opowiadał. Mam nadzieje, że wszystko się dobrze skończyło i nikt z tej trójki[Crazy/Kamikaze/Paralityk] nie ma do mnie urazy, za te wszystkie kłótnie :) Nie przedłużając, wypisze tutaj parę osób. [Jeśli kogoś pominąłem sorki :<]

@macius & @Tobii - od was wszystko się zaczęło

@misiek - dzięki za daną mi szanse jako admin easy cod'a Ps. jesteś jedyną osobą jak dla mnie, która ma tutaj jaja xD

@David - dzięki tobie fajnie się grało na JB parówko <3

@RomanHardcor - Pozdro największa lamo NF :D

@"afa." - Good morning vietnam xD

@"Paranormal Activity`" - Dzięki za danie mi szansy jako Opiekun DR, z której nie zdążyłem skorzystać

@"Vole'NNN" & @"`Bu~zk3N`" - Najlepsi [email protected] ever :D Zawsze pomocni, w każdej sprawie. Dzięki za to, że zawsze byliście gdy chciałem przenieść premki czy też doładować portfel :3

@"Label Of Love `" - Największy kutafon xD Pozdro

No i oczywiście, najlepsi z najlepszych z serwera EasyCod/JB <3

Apo <3 Balon <3 Kamilozo <3 HSK <3 Lemon <3 Canabis <3 Kozak [t] <3

Kiedyś pewnie jeszcze wrócę, a na forum od czasu do czasu będę wbijał :) Miłej zabawy! Pozdrawiam @Christopher

Ps. odpowiem z góry na pytanie @misiek na easycod mi się spoko gra więc jak na razie adminem będę, jeśli ci to pasuje misiek :D

[/align]

• Like 3

Może i się nie znaliśmy, to jakoś Cię lubiłem.

Pomocny, aktywny i ogarnięty!

3Maj się, eloszkaaa.

• Like 1

Ehhh :/ Szkoda, bo szło Ci bardzo dobrze w roli grafika, pewnie tak samo w roli opiekuna DR :D

Ale chociaż tyle że na Easy będe mógł Cię powkurzać xD no a ty mnie :/

także do zobaczenia na Easy, buziaki ;* ;* ;*

• Like 1

Z fartem i powodzenia w dalszym życiu. Co do kłótni to do ciebie osobiście nic nie miałem i uznawałem za ziomka :D (nie mylić z ziomek00725)

• Like 1

I kolejny odchodzi ;c Chociaż zostaje to na czym się wszystko się zaczęło. A tak chciałem zagrać na twoim DR i się nie doczekałem :/ no nic nie żegnam Cię bo mam nadzieje na dalsze wkurzanie Cię masterem na easy ^^ ale szkoda że chcesz się już zabierać z nf :(

• Like 1

No trudno... ale dzięki za sygne. Dobre wykonanie. xD

• Like 1

Posrało Cie stary ;P A co z najlepszą dywizją na easy? :D

• Like 1

• 5 lat później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.