Skocz do zawartości

[KOSZ]Debilstwo nie zna granic.

David
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

To nie jest jakiś news który jest skopiowany tylko napisany własnoręcznie przezemnie.

W dniu dzisiejszym zostal okradziony z konta PayPayl Polski Youtuber/Streamer/Komentator

Piotr "Izak" Skowyrski.

Na koncie PayPal były wszystkie oszczednosci Izaka.

To były jego pieniądze na życie wspolne z żoną a taki sobie przyszedł włamal się na cudze konto i mysli ze jest fajny pozbawiając ludzi środków do życia.

Dlatego pamiętajcie!

Nigdy nie wchodźcie w linki typu "o wygrałem itp" albo "csgobetbleble" <-- Najprawdopodobniej są to strony które się włamują na wasze konta steam i inne.

Izak komentował dzisiaj turniej gdzie występują 2 Polskie formacje Lounge Gaming oraz Vexed Gaming.

Izak w trakcie trwania streama wyjaśnił i przeprosił ludzi i poszedł zglosić sprawę na policję.

Oby sprawiedliwości stało się zadośc!

Oby Izak odzyskał swoje pieniądze i oby złodziej dostał to na co zasłuzył czyli więzienie.

• Like 6

Teraz się zaczną ataki na youtube'rów... Ale swoją drogą... Na co trzymać wszystkie oszczędności (na bank kilkadziesiąt tysi) na paypal'u?...

No szkoda, szkoda Izaka. Możliwe, że odzyska to co stracił.

@romanhardcor nie jesdt znana dokladna kwota wiesz to co Ci wklejalem mogl przypuszczac ale dokladna kwote zna tylko on paypal i zlodziej

Kto to izak?

W tym 2. filmie sa komentarze gdzie jest ten bot tego Boxdel i pisze zeby wysyłać hajsy xD Ciekawe czy ktos serio sie nabierze xd

Kto to izak?

W tym 2. filmie sa komentarze gdzie jest ten bot tego Boxdel i pisze zeby wysyłać hajsy xD Ciekawe czy ktos serio sie nabierze xd

Izak to taki streamer, którym jarają się gimbusy, bo gra w cs;go.

• Like 1

@"HappyCock" I może sobie być streamerem, którym jarają się gimbusy ale nie zmienia to faktu że jest to jego praca. Zarabia na życie w ten a nie inny sposób a okradanie kogoś kto zarobił dość pokaźne sumy (uczciwie) jest co najmniej ordynarne. Osobiście go nie oglądam a wyrażam jedynie moją subiektywną opinię.

• Like 2

Kazdy zarabia na wlasny sposób. Jak i ile zarabia to rzecz moim zdanien tak prywatna ze az intymna.

@"levandovsky" Czy ja mu czegoś zabraniam? Gratuluję mu tego, że robi to, co sprawia mu przyjemność, a w dodatku zarabia z tego niemałe pieniądze. Wyjaśniłem tylko kim jest. Osobiście je**e mnie to czy go okradli. Codziennie okradane są setki innych ludzi i jakoś nie ma tego w newsach na forum. Mimo wszystko miejmy nadzieję, że ku osobie, która go okradła, zostały podjęte już odpowiednie kroki ze strony władzy.

• Like 1

Hard po Yt i fb kraza boty ktore podszywaja i okradaja ludzi z hasel i innyxh.

Aż mi się szkoda tam na końcu jego żony zrobiło, świat schodzi na psy, liczę że Izak odzyska pieniądze a wobec przestępcy zostaną podjęte odpowiednie kroki.

@David jak będziesz miał jakieś info w tej sprawie, to możecie informować!

Izak ok północy odpalil stream i powiedział ze był na Policji i że jest wszystko na dobrej drodze.

Powiedział również że to nie były ich wszystkie pieniądze że by nie mieli za co życ ale jednak były to jego uczciwie zarobione pieniadze i nie można sobie tak bezkarnie okradac.

Piotrek również powiedział że ta sprawa pokazała ile ludzi stoi za nim murem że dostawał mnóstwo komentarzy na Wszystkich możliwych portalach społecznościowych. 

Sprawa nie jest zamknięta Izak nie spocznie dopóki osoba ktora to zrobiła nie dostanie nauczki czyli więzienia.

• Like 2

Dziećmi można łatwo manipulować. Jedno pytanie do fanów Izaka, odprowadza podatek dochodowy? Skoro Stream'owanie jest jego pracą?

PS. Jest jakiś dowód, że został okradziony? Wierzyć na słowo to głupota. Ludzie będą mu wysyłać pieniądze, bo go okradli, a potem sie okaże ze to byl zart...

I ta koszulka Sprite'a xD Oczywiście, jesli dostal propozycje reklamowania, sam bym ją przyjął. Ale te na siłe wpychanie jakiegoś Sprite do YoutTube, do streamer'a który nagrywa cs... no sory bardzo xD Gdyby to były zawsze reklamy np. Razer, Steelseries, ok bo jest połączenie, ale ja oczojebna koszulka Sprite. Poza tym, reklamować taki koncern... serio. To jakby reklamować chleb... każdy zna chleb ale i tak reklama musi być.

PS. To moja opinia.

Ponoć nawet 600 tysięcy zł ukradli...

Kolejne info wyssane z palca. Może wam na pszyrce to podają? :)

Izak pieniądze odzyskał PayPal jak uslyszał to oddał pieniądze Izakowi i zablokowal konto osoby ktora pieniądze ukradła.

Rownież Izak odzyskal smurf konto na który prawdopodobnie zostanie nalozony VACban ze względu iż złodziej włączył wspomagacze.

• Like 1

Wątpie zeby Izak to zostawił. Skoro dzisiaj nawet Pashy buty z silowni ukradli...

• Like 1

Jedyno pytanie do znawców, PayPal, mogę wyplacic pieniadze w realu ?

Jedyno pytanie do znawców, PayPal, mogę wyplacic pieniadze w realu ?

Z tego co wiem nie, dopiero jak przelejesz na konto bankowe chyba tak to działa do tego pobierają ci prowizje. Sam z tego korzystałem raz i dla mnie jest to nawet spk bo wszystko ładnie szybko śmiga, ale wole już poczekać ten 1 dzień i przez stronę banku zrobić niż się bawić w tego paypala.

A co do izaka no to szkoda. Dobrze, że już odzyskał hajsy :D

Może ktoś zna Motara2K co wpłaca donejty profesjonalnym graczom to właśnie dowiedział co się przytrafiło Izakowi i wpłacił mu dwa tysiące dolarów.

• 5 lat później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.