Skocz do zawartości

[KOSZ]Koniec młodzika :/

SeVeN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Alo, alo alo, Witam bardzo serdecznie każdego kto wszedł w ten mój mały, skromny pościk. Jak widzicie post zaistniał w dziale "Pożegnaj się! :(" Też właśnie się chce z wami pożegnać moje małe ludki ;).

Powodów jest wiele i nie mam ochoty ich wypisywać bo by zajęło to mi dużo czasu a zaraz wychodzę z dziewczyną ;) to jest 1 z x powodów.

Nieco więcej powodów zna nasz super Administrator @"[email protected]!N". 

Wszyskim których znam życze jak najwięcej frajdy, sukcesów jak i tych wymarzonych rang.

Mogę pominąć, nie których w Pozdrowieniach i przepraszam z góry.

Są to:

@"Shane" - Mam nadzięję, że dadzą ci szansę jako moderator bo Opiekuna niestety nie dostałeś, a według mnie byłeś najlepszym kandydatem.

@"[email protected]!N" - Administrator, który mi dał wiele szans i ufa mi chyba, aż do teraz (mam taką nadzieję), trzymaj się mój bociku pamiętaj, że w tym roku będziesz mógł już się ruch** xD.

@"afa." - Dziubuś ciebie żegnam z przykrością bo to z tobą miałem najwięcej przypałów chyba ;D.

@"Eryk172" - Właścicielu dziękuje Ci za to, że stworzyłeś tak zajeb*stą sięc serwerów CS :)

@"David" - Między nami było, jest i chyba będą spiny, ale nigdy o tobie nie zapomnę, Trzymka :)

@"Mraw" - Jeszcze Cię pokeruję w GO ;) Silverku mój.

@"~.LaYs`" - Mam nadzieję, że mój polecony admin twojego serwera dobrze się spisuje ;) Trzymaj się, nie znamy się dobrze, ale good człowiek z cb :D

@"NoN" - Trzymaj się tam i nie pyskuj do mnie :)

@"d2juzwyszlo" Misiu <3, trzymaj się tam jakoś więcej przypałów xD, ale mniej kłamania i grania na wspomagaczach :)

@"kamikaze" - Okłamałem Cię strasznie, a ty mi wybaczyłeś ;), dziękuje i dasz radę :)

@"Sz3rg0wy ! ." - Mamy spiny, trochę głupio, ale znamy się długo :) Trzymka.

@"Vole'NNN" - Trzymaj się, życzę Ci Administratora, lepszego aima, więcej zaangażowania.

No i przyszła pora na mojego przydupaska :3 :3 xD

@"`Bu~zk3N`" - Dajesz radę jako [email protected] i będziesz dawał masz ogromny potencjał ;). Mam nadzieję, że pogramy jeszcze kiedyś w GO'łA :)

Dziękuje za zaufanie wasze, jeżeli o kimś zapomniałem to przepraszam.

Pozdrawiam Seven ! :3

• Like 4

I tak dla sieci nic nie zrobiles.

zartuje xD dobrze sprawowales sie jako moderator, szkoda ze nie mozesz polaczyc realnego zycia z nafarcie :D

• Like 1

Nic za nic g*wnie nie polubie Ci tego postu .Nienawidzę Cię za to ,że odchodzisz .Ale jeśli już Twoja decyzja jest decyzją ostateczną to narazie :/ Miło było znów grać z Tobą oraz dzielić się adminem wspólnie na JB .Do widzenia bo żegnam Ci nie napisze kotek ! Misiek bd pamiętał <3 :(

• Like 1

W globala skończyłem za dużo rusków i zwalenie systemu rang :P Cóż chyba nie ma sensu Cię zatrzymywać ale mam nadzieję, że znowu Ci nie odwali i nie usuniesz wszystkich ze steam :D Z fartem Adrianku ;*

• Like 1

Powodzenia w tym czym się zajmiesz czymkolwiek by to nie było ;) Troche tutaj graliśmy razem, ale jak ja kiedyś robiłem sobie przerwe kilku miesięczną tak rozumiem, że inni też będą to robić. Z fartem !

• Like 1

Choć ostatnio miałeś do mnie spore spiny.

To byłeś dobry moderatorem i adminem Jaila i ogólnie fajnie się z Tobą grało i gadało.

Dzięki za super współpracę, 3maj się i z fartem ;)

oj bocie bocie nigdy nie mielismy spin @sevenik to ze sie nie dogadywalismy to nie znaczy ze bylismy wrogami ^^

Pamiętam twój falsz z @d2juzwyszlo na TS.

Powodzenia.

• Like 2

No szansy nie dostałem no ale takie życie... raz na wozie, raz pod wozem. ( ja akurat cały czas pod ) ;) No a tak wogóle no to szkoda że odchodzisz, masz jeszcze wrócic. Byłeś i będziesz najlepszym ziomkiem z tych "młodych" na forum. Tak w ogóle to masz jeszcze wbic na ts'a zapomniałeś o mnie ?

• Like 1

3maj się, i szybko wracaj !

• Like 1

Ja to nie wiem czemu w porządku ludzie odchodzą a są z nimi wiele wiele wspomnien .........

Wróc złóz podanie o Admina na JB !!!!!!!!!

3maj się młody, jak już wyżej jest napisane daję Ci max tydzien i jesteś na serwerze obecny jako admin ;) pozdro ziomeczku

No niestety na każdego przychodzi kolej. Czasami jest tak, że trzeba odpocząć. Myślę że wrócisz do nas jeszcze. Żegnaj ;)

• Like 2

• 5 lat później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.