Skocz do zawartości

[KOSZ]Siema :>

-PwneD-
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka :> 

Ja jestem -[PwneD]-, nie ktorzy pewnie na jailbreak mnie widza :)

Jestem poczatkowy na tym serwerze i chcialbym sie przywitac z graczami ktorzy mnie nie poznali :>

Cos o mnie :

Mam 12 lat lubie koszykowke mieszkam w Anglii i kocham w-f ale wole geografie bo jest fajna :D Ucze sie Francuskiego [Level 5] max jest 8lvl, Angielski latwizna :D [Level 6u] a te levele sa bardzo dobre!

Bonjour:> 

Je suis - [Pwned] - je ne sais qui pour jailbreaker mes téléspectateurs :) 

Le démarrage sur le serveur et je voudrais dire salut avec des joueurs qui ne savent pas de moi:>

os sur moi: 

J'ai 12 ans, j'ai comme le basket, je vis en Angleterre et j'aime PE mais je préfère que la géographie est cool: D Student français [niveau 5] max est 8lvl, anglais jeu d'enfant: D [niveau 6u] et ces niveaux sont très bons!

Znam Francuski jak mowilem i jeszcze cos po Angielsku poleci :> :D

Hi:> 

I am - [Pwned] - not sure who to jailbreak my viewers :) 

The starting on the server and I would like to say hi with players who do not know me:>

Something about me: 

I have 12 years I like basketball, I live in England and I love PE but I prefer because geography is cool: D Occupation Student French [Level 5] max is 8lvl, English pushover: D [Level 6u] and these Levels are very good!

Zapomnialem wspomniec znam troche wloskiego i niemieckiego :

Niemiecki:

Teil:> 

Ich bin - [Pwned] - nicht sicher, wer meine Zuschauer jailbreak :) 

Der Start auf dem Server und ich möchte hallo mit Spielern, die mich nicht kennen, sagen:> 

Etwas über mich: 

Ich habe 12 Jahre Ich mag Basketball, ich lebe in England, und ich liebe PE aber ich bevorzuge, weil Geographie ist cool: D Beruf Student Französisch [stufe 5] max ist 8lvl, Englisch Schwächling: D [stufe 6u] und diese Levels sind sehr gut!

Wloski

Salve:> 

Io sono - [Pwned] - non sono sicuro che il jailbreak miei spettatori :) 

L'partire sul server e vorrei dire ciao con i giocatori che non mi conoscono:> 

Qualcosa su di me: 

Ho 12 anni mi piace il basket, io vivo in Inghilterra e amo PE ma io preferisco perché la geografia è cool: D Occupazione Student francese [Level 5] max è 8lvl, inglese pushover: D [6U Level] e questi livelli sono molto buoni!

A no i hiszpanski -.- Zapominam juz co znam...

Hola:> 

Yo soy - [Pwned] - no estoy seguro que hacer jailbreak mis espectadores :) 

La puesta en el servidor y me gustaría saludar a los jugadores que no me conocen:> 

Algo sobre mi: 

Tengo 12 años que me gusta el baloncesto, yo vivo en Inglaterra y me encanta PE pero prefiero ya que la geografía es cool: D Ocupación Estudiante francesa [Nivel 5] max es 8lvl, Inglés presa fácil: D [6u nivel] y estos niveles son muy buenos!

Dzieki za ogladanie

Gracias por mirar

Vielen Dank für das Ansehen

Grazie per la visione

Merci pour regarder

Thanks for watching

Gość Sajmon407

Siema ^^ google tłumacz też umiem używać :D

To nie tlumacz :> Ja na serio znam troche tych jezykow ;D znam italanski ale nie tak dobrze zeby powiedziec Siema ja jestem kozak i kozacze w kozaka ktory kozak ma kozaka b=raat

Dobra Dobra z google tłumacz też znam wszystkie języki.

PS: Po co pisałeś w tylu językach chcesz coś udowodnić czy się poprostu podlizać ?

• 3 miesiące temu...

Powód zamknięcia nie został ustalony, lub wynika z treści wątku. /cls

• 7 lat później...
Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

---------------------------------------------------------------------------------------
Wątek łamie zasady forum!
Zapoznaj się z regulaminem forum/działu zanim ponownie postanowisz coś napisać!
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.