Skocz do zawartości
Osoby, które nie mogą zalogować się na swoje konto, niech użyją opcji przypomnienia hasła. Dodatkowo logujcie się poprzez email + hasło

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Postanowiłem wam napisać poradnik do postaci o nazwie "Akali"! Zaczynamy :].

Akali jest głownie zabójcą. Wychwytuje słabsze cele i szybko je zabija. Jeśli grasz akali, z łatwością na swojej linni pokonasz: fizz, yasuo, teemo, ahri, nidalee, ale większy problem będziesz mieć z: lee sin, garen, mordekaiser, diana oraz renekton

Jest wiele rożnych buildów stworzonych przez rożnych challegnerow, jak i zwykłych graczy na tą postać ale ja mam swój :].

Początek gry:

Wzmacniająca księga oraz 2x potki regenerujących zdrowie.

Pierwszy powrót:

Rewolwer Hextech oraz potki (w zależności od zapotrzebowania)

Następne powroty (jeśli grasz przeciwko np. zed, fizz (ulta) kup zhonye najpierw, a jeśli jakieś postacie, które nie mają aż tak dużego dmg z ult to: rabadon, zmora licza, zhonya (w międzyczasie oczywiście butki maga), echo luden oraz anioł stróż. Wg mnie przy tym buildzie jest op dmg i ciężko będzie cię pokonać.

Podałem już wam build, ale jak grać?

Na samym początku staraj się jak najbardziej farmić, możesz również nękać przeciwników z q. Osłony używaj tylko wtedy, gdy ją bardzo potrzebujesz. Nie spamuj nią, ponieważ ona może ciebie uratować przed gankiem junglera. Staraj się nękać przeciwnika z q i farmić aż do 6 lvl, a gdy będziesz mieć 3x ult to wtedy z łatwością go zabijesz :D. Akali jest bardzo moblina oraz dobra do ganków, więc jeśli twój team potrzebuje pomocy możesz z łatwością im pomóc oraz zdobyć kilka killi :D. Red, blue nie jest ci za bardzo potrzebne, blue troszeczkę skróci ci czas odnowienia, o setne sekund, ale red zawsze zada kilka dmg jak walniesz podstawowym atakiem (podstawowy atak + lichbane + red = ok. 700 dmg ;D 1 hitem xD)

To jest mój sposób i uważam, że jest dobry i w końcu wyszedłem tak do golda carrując wszystko o mając często pente na luzie solo :D. Myślę, że może komuś pomoże ten poradnik =D.

//Pisałem sam, nie z neta ;P. Jeśli chcecie masterki moje pod akali to podam je na pw :]

• Like 3
Odnośnik do odpowiedzi

Warty + poradnik co do niektórych :)

PS. Lepiej kupić na początek buty i poty moim zdaniem :)

Buty srednio ci sie przydadza na poczatku, a z ksiazka bedziesz miec wieksze dmg z q na poczatku :]

Odnośnik do odpowiedzi
  • 9 miesięcy temu...
  • 4 lata później...

[align=center]Wiadomość wygenerowana automatycznie!

Ten temat został zamknięty przez Moderatora @"timeR".

---------------------------------------------------------------------------------------

Sprawa została wyjasniona!

Dodatkowe uwagi: /cls stare.

---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,

a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl[/align]

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.