Witaj gościu na NaFarcie.pl! Zarejestruj się i dołącz do nas!

Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj, aby móc w pełni korzystać z naszego forum!

Propozycja Rush ct/kampienie na tt

Rozpoczęty przez Nit, 07.10.2019

5 odpowiedzi w tym temacie
Początkujący

użytkownik

• Liczba postów: 2
  • Nick z gry: Nit
  • Świeżak
    Początkujący
    użytkownik

• Liczba postów: 2
  • Nick z gry: Nit
  • Reputacja: 11
    Początkujący
    Świeżak
    Chciałbym zaproponować aby na chacie(czy coś w tym stylu), raz na jakiś czas była wyświetlana informacja odnoście czasu rushowania ct lub kampienia na tt. 

Według mnie ostatnio ludzie często rushują/kampią co jest bardzo uciążliwe, zwłaszcza gdy nie ma adminów. Może taka regularna informacja, zmniejszy takie zdarzenia, bo część takich osób, to po prostu nowi gracze nie znający regulaminu.

Dodatkowo dzięki takiej informacji, może admini już nie będą musieli się aż tak męczyć, bo jak widzę dawanie trzech ostrzeżeń przed slayem/kickiem/zbanowaniem to aż im współczuję. W taki sposób mogliby zmniejszyć ilość ostrzeżeń do jednego/dwóch.

Stały bywalec

UB Support

admin dd2
  • Liczba postów: 1 351
  • Sklep: Uchiha Itachi
  • Nick z gry: Uchiha Itachi
  • Stary wyga
    Stały bywalec
    UB Support

admin dd2
  • Reputacja: 522
    Prawie jak w domu
    Stary wyga
    kazdy gracz przy wejsciu na serwer akceptuje regulamin serwera. czy go przeczytal czy tez nie powinien go przestrzegac jesli go nie zna to juz jego problem ze leci slay / kick / ban... Co prawda meczy to troche adminow pod wzgledem ostrzezen bo wiadomo patrzy admin na CT czy nie rashuje a tu TT kampi na respie potem tez sa pretencje do adminow ze karaja za rush a za kampienie na respie TT po uplywie czasu nie ma kary a wiadomo niekiedy jest admin jeden na serwie a graczy wielu nie damy rady sie rozdwoic. a wiecznie na spect admin byc tez nie moze nie zapomnijmy ze admin to tak samo gracz tylko majacy pare flag wiecej od zwyklych graczy by pilnowac porzadku na serwerze. takie powiadomienia to dobra sprawa ale pomyslmy ile osob czyta chat w grze? malo osob bo albo sa skupieni na kampieniu albo na celowaniu w rashu. moim zdaniem nawet takie komunikaty nic nie dadza.

[Obrazek: D8zmpN1.gif]             <----  Masz Coś do mnie? to uważaj bo Cię poszczuje moim pitbullem
    Wszystko co dobre się kończy.

admin jail

admin dd2
  • Liczba postów: 91
  • Sklep: Hryspin
  • Nick z gry: Hryspin
  • Z nami od 3 lat
    Wszystko co dobre się kończy.
    admin jail

admin dd2
  • Liczba postów: 91
  • Sklep: Hryspin
  • Nick z gry: Hryspin
  • Reputacja: 41
    Pomocny
    Z nami od 3 lat
    Moim skromnym i nie branym pod uwagę zdaniem, jestem za dodaniem otóż tego dodatku w formie pisania tego otóż zdania, ponieważ pomogło by to nowym graczom oraz adminom unikając zbędnego tłumaczenia za co dany gracz dostał warna.
    Także uważam, że jest to zaśmiecanie czatu co jest mało istotne bo i tak jest zasyfiony. ( Na rozkaz admina serwera starszego pana @ Uchiha Itachi *Nie zabij mnie* )

[Obrazek: bkQtiW3.gif]  [Obrazek: sIovwR1.gif]
    Admin JailBreak

admin jail

admin dd2
  • Liczba postów: 49
  • Sklep: _Psy*hol
  • Nick z gry: _Psy*hol
  • Z nami od roku
    Admin JailBreak
    admin jail

admin dd2
  • Liczba postów: 49
  • Sklep: _Psy*hol
  • Nick z gry: _Psy*hol
  • Reputacja: 13
    Początkujący
    Z nami od roku
    moim zdaniem jest to fajny pomysł wiec niedziela wiesz co robic ;> co chwile musze na @@ pisac ze rash po takim i takim czasie

[Obrazek: tumblr_njzswa9ooW1sg8mpco1_500.gif]
    Stały bywalec

UB Support

admin dd2
  • Stary wyga
    Stały bywalec
    UB Support

admin dd2
  • Reputacja: 522
    Prawie jak w domu
    Stary wyga
    psy*hol i będziesz musiał dalej pisać bo albo rush albo kampienie TT poza tym jesteś adminem wiec to twój obowiązek. Tyle że nie musisz bindami spamić w nieskończoność. Wystarczy 4x binda puścić potem się karze inaczej skoro upomnienia słowne nic nie skutkują. Masz admina na DD2 a nie wiesz jak to się robi -,-'... A jak wspomniałem wcześniej admin to też gracz tylko że nas adminów wyróżniają flagi na serwerze byśmy pilnowali ładu i porządku na nim a nie tylko grali i olewali swoje obowiązki.... Moim zdaniem propozycja do bani... Bo skoro nie zwracają uwagi na twoje oczojebne (przepraszam za wyrażenie) bindy na biało czy na jakim tam kolorze to piszesz to myślisz ze będą zwracac uwage na mikroskopijne literki na czacie? rusz głową

[Obrazek: D8zmpN1.gif]             <----  Masz Coś do mnie? to uważaj bo Cię poszczuje moim pitbullem
    Ja tu tylko sprzątam!

Moderator Globalny

• Liczba postów: 8 016
  • Stary wyga
    Ja tu tylko sprzątam!
    Moderator Globalny

• Liczba postów: 8 016
  • Reputacja: 1331
    Legenda
    Stary wyga
    Wiadomość wygenerowana automatycznie!
    Ten temat został zamknięty przez Moderatora @ SlonecznaNiedziela.

---------------------------------------------------------------------------------------
    Sprawa została wyjasniona!
    Dodatkowe uwagi: Odrzucam. Ktoś dostanie z powodem kicka to się nauczy. Czy zna regulamin ktoś czy nie to od niego zależy czy się będzie stosował.

---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
    a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości