Witaj gościu na NaFarcie.pl! Zarejestruj się i dołącz do nas!

Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj, aby móc w pełni korzystać z naszego forum!

Wywiad z ShOt

Rozpoczęty przez PoMyLeNieC, 20.04.2019

2 odpowiedzi w tym temacie
Nie zwracaj uwagi.

Moderator Globalny

admin jail
Redaktor
Redaktor FanPage
Właściciel Serwera
  • Liczba postów: 448
  • Sklep: PoMyLeNieC
  • Nick z gry: PoMyLeNieC
  • Pół roku z nami
    Nie zwracaj uwagi.
    Moderator Globalny

admin jail
    Redaktor
    Redaktor FanPage
    Właściciel Serwera
  • Liczba postów: 448
  • Sklep: PoMyLeNieC
  • Nick z gry: PoMyLeNieC
  • Reputacja: 760
    Uzależniony od NaFarcie
    Pół roku z nami
    [Obrazek: b761ad8b93cc6124.png]

@shot Łososiowy xD

@ PoMyLeNieC Niebieski

Witaj @shot na początku wywiadu przedstaw nam się. Powiedz gdzie mieszkasz, czym się zajmujesz.

Mam na imię Bartek, mam 18 lat. Pochodzę ze Śląska, ale aktualnie mieszkam pod Kielcami. Uczęszczam do 3 klasy Technikum Informatycznego z innowacja policyjno-prawną.  W wolnych chwilach poza uprawianiem sportu, oraz oczywiście graniem w gierki prowadzę sobie Fanpage na Facebooku.

W szkole uczysz się głównie, aby zostać policjantem czy mundur jest tylko dodatkiem?

W szkole uczę się tylko, żeby zostać informatykiem. Samego munduru nie posiadamy, a innowacja daje nam możliwość zwiększenia swojej wiedzy w pewnych dziedzinach, które mogą się przydać w przyszłości i większa szansę, gdyby ktoś zadecydował wstąpić do policji.

Po szkole chciałbyś pójść w stronę policji czy raczej wolałabyś zostać w cywilu?

Po szkole mam nadzieję, że uda mi się opuścić jak najszybciej ten kraj. Będę się starał znaleźć coś  ciekawego w Stanach, lub udam się do rodziny w Norwegii. O policji na pewno nie myślę, nie moje klimaty [Obrazek: 389447036329656323.png?v=1]

Plany na przyszłość już masz. Co chciałbyś robić w USA? Myślisz, że poradzisz sobie w tak wielkim państwie z dala od domu?

Nie wydaję mi się, żeby było to coś trudnego zaadaptować się nowym miejscu. Nie raz już bywałem za granicą, nawet na dłuższy okres i nie miałem najmniejszego problemu z tym. Język też nie byłby problemem, tym bardziej angielski, którego uczę się już od podstawówki i aktualnie stoi na dość wysokim poziomie, co pozwala mi zajmować się tłumaczeniem filmów i komiksów. Co do pracy to na pewno bym szukał czegoś w stronę kierunku, który aktualnie mam w szkole, czyli informatyki, ale jeżeli bym miał trudność, że znalezieniem czegoś w tym stylu to zawsze można zostać kierowcą Ubera [Obrazek: 408280804675026965.png?v=1]

Trzymam kciuki żeby wszystko się udało (: Zmieńmy temat. Wcześniej wspomniałeś, że w wolnym czasie uprawiasz sporty. Jakie dokładnie, grasz w jakieś drużynie np. W piłce nożnej?

Z piłką nożną miałem do czynienia bardziej w podstawówce, wtedy udało nam się coś więcej osiągnąć, wziąć udział w finałach ogólnopolskich kilkukrotnie, jednak od gimnazjum zacząłem biegać i robię to do dzisiaj. Świetna atmosfera, te emocje gdy startujesz razem z kilkutysięczną grupą, wszędzie stoją ludzie i cię dopingują. Bardzo często można poznać też ciekawe osoby i zamienić z nimi kilka słów. Samo bieganie świetnie oddziałuje na nasze zdrowie [Obrazek: 390299883984257028.png?v=1]

Brałeś kiedyś udział w maratonie czy taki dystans nie jest jeszcze dla Ciebie?

Jak dotąd udało mi się wziąć udział jedynie w półmaratonie, czyli 21 km. Dystans maratonowy jest jak na razie dla mnie nieosiągalny, wymaga on wiele poświęceń i dużo czasu na przygotowanie się, aby w ogóle przebiec cały dystans. Większość czasu poświęcam na naukę do egzaminu, prowadzenie peja i tłumaczenie. Może za parę lat, kto wie.

Poza sportem masz inne zainteresowania lub hobby, którymi z przyjemnością zabijasz nudę?

Na pewno często odwiedzam kino, gdy pojawiają się ciekawe filmy. Poza tym częste wypady z kolegami, tripy w ciekawe miejsca i duuużo muzyki.

Skoro wspomniałeś o muzyce, może powiesz jaki  gatunek muzyki słuchasz? Masz swojego ulubionego wykonawcę?

Teoretycznie słucham wszystkiego, co w danej chwili mi pasuje. Najczęściej jednak jest to amerykański pop/rap, tak samo polski rap/hip. Często słucham też zagranicznych nonameów, którzy robią świetna robotę, jednak nie mają za dużo fanów. Ulubionego nie mam, jednak jeżeli miałbym kogoś wskazać na pewno byłby to Sarius. Bardzo często go słucham, posiadam również jego płyty. Jest on na pewno wyróżniającą się postacią na polskiej scenie, która często potrafi zaskoczyć.

Zmieńmy temat. Na samym początku napisałeś, że prowadzisz fanpage. Jakiej jest tematyki, co na niego wstawiasz?

Prowadzę największy w Polsce Fanpage o tematyce MCU, czyli kinowego uniwersum Marvela. Niedawno udało nam się osiągnąć ponad 10k polubien. Najczęściej wstawiam tam informacje dotyczące filmów, zwiastuny itp. Wszystkie rzeczy, których ludzie musieliby szukać, lub czekać dłużej, aż ktoś by je wrzucił maja tu w parę minut.

Przenieśmy się w świat CS'a. Jak trafiłeś na nasze forum?

Na forum trafiłem w 2014 roku, były to moje początki z tą grą. Razem z kolegą zaczęliśmy grę na serwerze Hard CoD, który wtedy jeszcze istniał na sieci i tak to się zaczęło. Później przerzuciłem się na Easy CoD'a, jednak finalnie wylądowałem na DD2 na którym gram po dziś dzień. Wiele się zmieniło od tamtego czasu, sporo osób odeszło, zniknęło parę serwerów, jednak jak widać jeszcze się trzyma wszystko i mam nadzieję, że tak pozostanie.

Miałeś wcześniej inne rangi niż obecny UBS i admin DD2?

Parę miesięcy temu miałem admina na każdym serwerze, UBT i moderatora. Parę lat wstecz również miałem admina na DD2 i CSGO modzie, jeżeli dobrze kojarzę.

Obecnie jest tworzony serwer Cod Mod. Masz jakieś propozycje, które chciałbyś aby zostały dodane na serwer?

Od dłuższego już czasu nie gram na tym trybie, jednak byłem parę razy na serwerze i wszystko wyglądało świetnie. Z racji, że sam tam nie gram nie mam propozycji, jednak na pewno Eryk zrobi wszystko na cacy [Obrazek: b6f700d4bc253abdb5ad576917b756d8.svg]

Chyba każdy wie, że na serwerach masz nick Soulless boi. Skąd pomysł na taki nick? Dlaczego na forum masz inny niż w grze?

Nie sądzę, żeby każdy kojarzył ten nick, ponieważ mam go parę miesięcy. Pomysł przyszedł z jakiegoś zdjęcia, nazwa spasowała, więc zmieniłem. Bardzo często zdarza mi się je zmieniać. Nick na forum mam inny, ponieważ to był mój pierwszy nick. Używałem go dość długo, jednak nie przywiązuje się do takich rzeczy, więc niedługo pewnie już nie będzie soulless boi.'a

Grasz w inne gry oprócz CS'a?

Nie mam zbyt wiele czasu na grę, ponieważ już niedługo będę miał egzaminy w szkole i większość czasu poświęcam na naukę, czasami zdarza mi się odpalić lolka z kolegami i jest to moja jedyna gra poza kanter strajkiem.

Na zakończenie wywiadu kilka pytań typu szybkie pytanie szybka odpowiedź. Wolisz Fortnite czy Minecraft?

Klasycznie, Minecraft ponad wszystko!

Piłka nożna czy koszykówka?

Piłka nożna.

Zima czy lato?

Lato.

Chciałbyś kogoś pozdrowić?

W sumie to nie ma kogo.

Kogo nominujesz do następnego wywiadu?

Do wywiadu chciałbym nominować najlepszą osobę, jaką spotkała ta sieć, @ romek1

Wszystkich chętnych na wzięcie udziału w wywiadzie zapraszam w ten link:KLIK!

*Osoby nominowane do wywiadu jeśli nie chcą wziąć udziału w wywiadzie zawsze mogą odmówić. Decyzja należy do was!

Pomogłem, zrobiłem coś pożytecznego? Zostaw +
    [Obrazek: twcOl56.png]

500 Punktów Reputacji 03.04.2019
    600 Punktów Reputacji 03.05.2019

Jūzō Suzuya

admin jail

admin ts3
    Farciarz
  • Liczba postów: 613
  • Sklep: [M]4TR!X
  • Nick z gry: [M]4TR!X
  • Z nami od 2 lat
    Jūzō Suzuya
    admin jail

admin ts3
    Farciarz
  • Liczba postów: 613
  • Sklep: [M]4TR!X
  • Nick z gry: [M]4TR!X
  • Reputacja: 534
    Prawie jak w domu
    Z nami od 2 lat
    Fajny wywiadzik :D +repik

[Obrazek: FFAO50w.gif]
    [Obrazek: 9AfaS4g.gif]
    Ja tu tylko sprzątam!

Moderator Globalny

• Liczba postów: 7 744
  • Stary wyga
    Ja tu tylko sprzątam!
    Moderator Globalny

• Liczba postów: 7 744
  • Reputacja: 1142
    Legenda
    Stary wyga
    Wiadomość wygenerowana automatycznie!
    Ten temat został zamknięty przez Moderatora @ PoMyLeNieC.

---------------------------------------------------------------------------------------
    Sprawa została wyjasniona!
    Dodatkowe uwagi:

---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
    a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl