Witaj gościu na NaFarcie.pl! Zarejestruj się i dołącz do nas!

Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj, aby móc w pełni korzystać z naszego forum!

Wywiad z Smerf

Rozpoczęty przez PoMyLeNieC, 08.04.2019

2 odpowiedzi w tym temacie
Nie zwracaj uwagi.

vice administrator

Właściciel Serwera
  • Liczba postów: 521
  • Sklep: PoMyLeNieC
  • Nick z gry: PoMyLeNieC
  • Z nami od roku
    Nie zwracaj uwagi.
    vice administrator

Właściciel Serwera
  • Liczba postów: 521
  • Sklep: PoMyLeNieC
  • Nick z gry: PoMyLeNieC
  • Reputacja: 883
    Farciarz
    Z nami od roku
    [Obrazek: b761ad8b93cc6124.png]

@ Smerf Fioletowy

@ PoMyLeNieC Żółty

Na początek opowiedz coś o sobie. Gdzie mieszkasz, ile masz lat, co lubisz robić.

Nazywam się Bartosz mam 17 lat i pochodzę z Dobczyc, ale aktualnie mieszkam w Krakowie. Mam dwójkę rodzeństwa. Jestem w 1 klasie szkoły branżowej na profilu cukierniczym. W tygodniu mam 3 dni szkołę i 2 dni pracy. W wolnym czasie przesiaduje na komputerze, ale również często wychodzę ze znajomymi na rolki, albo pograć w kosza, to są 2 rzeczy, które zawsze  wyciągną mnie z domu, jeżeli chodzi o granie to najbardziej czas lubię spędzać przy starym dobrym Heroes of might&magic III. Z innych gier grywam w lola całkiem dobrze celuje w master tiera w tym sezonie, a miłość do cs'a zaszczepił we mnie brat, gdy miałem 8 lat włączył mi go bym mu nie przeszkadza i chęć do gry została i cały czas ze mną jest.

Od zawsze chciałeś pójść do szkoły cukierniczej czy wybór szkoły był raczej przypadkowy?

Bardzo dobre pytanie wybór nie był przypadkowy, ale od początku roku szkolnego byłem na profilu stolarz lecz po miesiącu zmieniłem na cukiernika, bo uświadomiłem sobie, że stolarz nie jest dla mnie, a cukiernik dlatego, bo od zawsze lubiłem piec i bawić się w kuchni, dalej planuje iść  do technikum na handlowca i pracować jednak w tym zawodzie.

Stolarz i cukiernik to dwa odmienne światy. Co Cie przekonało żeby pójść do szkoły na stolarza?

Wiesz co nie miałem wtedy pomysłu gdzie iść, a rozmawiałem z kolegą i on poszedł na stolarza pojechałem do jego pracodawcy i pracowałem tam 1 dzień, po czym stwierdziłem, że spoko ludzie, praca też fajna dobra pójdę na stolarza, bo nie wiedziałem jeszcze wtedy gdzie chce iść. Po miesiącu zmieniłem zawód a mniej więcej w grudniu uświadomiłem sobie, że chce iść do technikum handlowego , ale było już za późno.

Wróćmy jeszcze do cukiernictwa. Dobrze umiesz piec? Sprawia Ci przyjemność robienie ciast,tortów?

Jak już pisałem od małego lubiłem piec, więc jasne jest , że sprawia mi to przyjemność , a co do umiejętności to już coś tam potrafię drożdżówki, pączki i takie prostsze ciasta, bo wiadomo, że od razu nie zrobię tortu pistacjowego.

Zostawmy temat szkoły. Wcześniej wspomniałeś, że w wolnym czasie lubisz wychodzić ze znajomymi na rolki i kosza. Dobrze umiesz grać w koszykówkę? Grałeś kiedyś w jakieś drużynie czy tylko uprawiasz ten sport dla zabawy?

Osobiście sądzę, że sobie radze jak bylem młodszy to grałem w klubie potem przerwa 4 lata, a teraz ponownie planuje się zapisać, bo uwielbiam grać w kosza jest to dla mnie idealna odskocznia od wszystkiego i mile spędzanie czasu ze znajomymi.

Poza grą w koszykówkę i jazdą na rolkach, uprawiasz jeszcze inne sporty?

Bardzo lubię wychodzić na góry, a co za tym idzie co roku jeżdżę w Bieszczady i podbijam kolejne szczyty, oraz sporadycznie jeżdżę na rowerze lecz rolki>rower.

Pytanie z innej beczki. Jak trafiłeś na naszą sieć?

Miałem ochotę pograć na jakimś jailu i tak wyszło, że trafiłem tu. Trafiłem tutaj poprzez wyszukiwarkę serwerów w cs.

Co Ci się spodobało na serwerze, że postanowiłeś zostać?

Wtedy serwer cały czas był 30/31, więc na pewno ilość graczy, ale także ludzie, dzięki którym na serwerze panowała zajebista atmosfera i chciało się wracać na serwer.

Nie licząc opiekuna, miałeś wcześniej inne rangi na sieci?

Tak byłem adminem wcześniejszego hard coda jak i Redaktorem forum i fanpage.

Masz jakieś plany odnośnie serwera JB? Chciałbyś coś zmienić lub dodać nowości na serwer?

Plany są jednak na razie nie chce o nich nic mówić. Pierwsza lista zmian jest już rozpisana.

Skąd wziąłeś pomysł na obecny nick?

Od małego grałem z takim nickiem jaki mi brat ustawił i tak już zostało.

Wcześniej wspominałeś, że grasz jeszcze w Heroes of might&magic ||| i LOL'a. Grasz w inne gry oprócz wcześniej wymienionych?

Aktualnie nie zostałem tylko przy tych grach komputer nie pozwala na nic więcej.

Jaki masz komputer? (opisz kartę graficzną,procesor itp.)

Laptop jest stary z 2013 roku procek i5 2.5ghz, karta graficzna to nvidia geforce 650m i 8gb ram, a co do dysków to 2x 500gb.

Zmieńmy temat. Lubisz słuchać muzykę? Masz ulubionego autora?

Jeżeli chodzi o muzykę słucham praktycznie wszystkiego, a swojego ulubionego autora nie mam.

Obecnie rozgrywana jest Liga Mistrzów. Interesujesz się piłką? Oglądasz w telewizji jak grają?

Nie lubię piłki.

Nieuchronnie zbliżamy się do końca naszego wywiadu. Zapytam Cię teraz o 3 osoby, a ty powiesz krótko co o nich myślisz. Na początek  @ romek1

Co mogę o nim powiedzieć jest jeszcze dzieckiem wielu rzeczy nie rozumie,ale może kiedyś się ogarnie, a klnie on więcej niż niejeden szefc.

Drugą osobą będzie @ Crazy.

Crazy jest osobą, z którą siedzę najdłużej na sieci. Jest bardzo pozytywny można się z nim pośmiać, pograć jak i po wyzywać kiedy meczyk w lolu nie wyjdzie.

Na zakończenie powiedz co sądzisz o @ InduTS3.

Indu to alkoholik, ale też dobry kumpel nie wiem czy wiesz ale on tez robił ze mną wywiad.

Tym pytaniem kończymy nasz wywiad. Chciałbyś kogoś pozdrowić?

Chciałbym pozdrowić Ciebie i podziękować Ci za wybranie mnie do wywiadu, ale również Pozdrawiam (oznaczysz ich) @ draxiee @ Crazy @ DymsoN @ VeXoN @ [M]4TR!XTS3 @ Semper @myeyrs @ InduTS3.

Również pozdrawiam i dziękuje za wywiad.

Wszystkich chętnych na wzięcie udziału w wywiadzie zapraszam w ten link:KLIK!

Pomogłem, zrobiłem coś pożytecznego? Zostaw +
    [Obrazek: twcOl56.png]

500 Punktów Reputacji 03.04.2019
    800 Punktów Reputacji 17.08.2019
    Jūzō Suzuya

admin ts3

Farciarz
  • Liczba postów: 696
  • Sklep: [M]4TR!X
  • Nick z gry: [M]4TR!X
  • Z nami od 3 lat
    Jūzō Suzuya
    admin ts3

Farciarz
  • Liczba postów: 696
  • Sklep: [M]4TR!X
  • Nick z gry: [M]4TR!X
  • Reputacja: 621
    Uzależniony od NaFarcie
    Z nami od 3 lat
    Dzięki za pozdrowienia ja również pozdrawiam :D
    Fajny wywiad +++

[Obrazek: W6fevdC.gif][Obrazek: gqbagjg.png]
    Ja tu tylko sprzątam!

Moderator Globalny

• Liczba postów: 8 126
  • Stary wyga
    Ja tu tylko sprzątam!
    Moderator Globalny

• Liczba postów: 8 126
  • Reputacja: 1395
    Legenda
    Stary wyga
    Wiadomość wygenerowana automatycznie!
    Ten temat został zamknięty przez Moderatora @ PoMyLeNieC.

---------------------------------------------------------------------------------------
    Sprawa została wyjasniona!
    Dodatkowe uwagi:

---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
    a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl