[Obrazek: M3DhpcD.png]

• Chcę kupić jakąś usługę, jak to zrobić?

Usługę możesz kupić na dwa sposoby: poprzez sklep.nafarcie.pl lub bezpośrednio na serwerze (tylko SMS)

• Jakie środki płatności są akceptowane?

Akceptujemy płatność SMS, Przelew oraz PaySafeCard.

• Chcę zakupić usługę Przelewem/PSC, co robić?

Jeżeli chcesz zakupić usługę jednym z wymienionych sposobów to:
    • PSC: Zgłoś się do Vice Administratora i podaj mu kod oraz swój nick w sklepiku, aby mógł doładować twoje konto. Jeżeli kod będzie prawidłowy to zostanie przelana odpowiednia kwota na twoje konto;
    • Przelew: Dane do przelewu znajdziesz na stronie głównej sklep.nafarcie.pl. Jeżeli wykonasz przelew, zgłoś się do Vice Administratora z dowodem przelewu. W ciągu 48h (zazwyczaj krócej) twoje konto zostanie doładowane.

• Wysłałem SMS'a i nie dostałem kodu zwrotnego, co robić?

Jeżeli w przeciągu 30 minut nie otrzymasz kodu zwrotnego, skontaktuj się z operatorem obsługującym nasze kody składając reklamacje.

• Czy muszę być na serwerze aby zakupić usługę?

Nie, nasze usługi nie wymagają bycia online na serwerze. Dodadzą się one zaraz przy zmianie mapy, więc nie martw się jeżeli nie otrzymasz np. SuperVipa od razu.

• Co posiada dana usługa?

Spis wszystkich przywilejów danej usługi znajdziesz na serwerach lub w przypadku Vip'a forumowego - na forum.

• Zakupiłem usługę i nie działa, co robić?

W pierwszej kolejności sprawdź czy zakupiłeś usługę na poprawny nick, dobrze wpisujesz hasło na serwerze ( setinfo _pw "hasło" ). Jeżeli uważasz, że wina nie leży po twojej stronie - zgłoś się do jednego z Vice Administratorów.

• Kupiłem kiedyś usługę na serwerze i zapomniałem do niej hasła bądź chcę je zmienić. Co powinienem uczynić?

W tym przypadku wystarczy zgłosić się bezpośrednio na pw do Vice Administratora. Wystarczy podać w prywatnej wiadomości: aktualne/nowe hasło, nick w sklepiku, informacja o usłudze w przypadku posiadania kilku.

• Próbując wejść na serwer wyrzuca mnie z powodem "Nieprawidłowe hasło". Co zrobić?

Upewnij się czy po zakupie usługi usługi wpisałeś w konsoli setinfo _pw "Hasło". W przypadku, gdy to nie pomoże skontaktuj się z Vice Administratorem.

• Przez jakiś okres nie będę mógł wchodzić na serwer, czy jest szansa na zawieszenie mojej usługi?

Tak, maksymalnie na 7 dni, aby to zrobić, musisz się zgłosić do Vice Administratora, jeżeli chcesz odzyskać swoją usługę, musisz zgłosić się do tej samej osoby co wcześniej, inaczej możesz nie otrzymać zwrotu usługi.

• Czy mogę przelać moje środki z sieciowego sklepiku na moje konto bankowe?

Nie.

• Czy gdy dostanę bana, mogę prosić o zatrzymanie usługi itp.?

Nie, administracja nie będzie ingerować w twoje usługi jeżeli otrzymasz bana na serwerze lub forum.

• Czy mogę przelać komuś innemu moje środki ze sklepiku?

Tak, drogą nieoficjalną tzn. zgłaszając taką chęć Vice Administratorowi podając mu twój nick, nick odbiorcy oraz kwotę. Prowizja za przelew wynosi 10% kwoty.

• Założyłem hasło na nick, jednakże z biegiem czasu zapomniałem o nim i nie mogę wejść na serwer. Co wtedy?

Skontaktuj się bezpośrednio z Opiekunem Serwera lub Wyższą Administracją - Vice wzwyż, rezerwacja nicku zostanie usunięta i będziesz mieć możliwość ponownego założenia hasła.

• Co zrobić, gdy po kupieniu VIP'a na forum nie wyświetla mi się ranga?

W przypadku podania wszystkich danych prawidłowo wystarczy wejść w Panel użytkownika > Inne > Grupy użytkowników i przy VIP'ie kliknąć "Ustaw jako wyświetlaną". W przypadku braku tej możliwości skontaktuj się z Vice Administratorem.

• Kupiłem usługę na serwerze, ale chciałbym przekazać ją innemu graczowi. Czy jest taka opcja?

Nie ma możliwości przenoszenia usług pomiędzy użytkownikami. Usługa zakupiona należy tylko i wyłącznie do osoby, którą ją zakupiła od czasu aktywacji, aż do wygaśnięcia.

• Zdałem pozytywnie egzamin na admina, ale wciąż nie mam nadanych przywilejów, co mam uczynić?

Napisz bezpośrednio do Vice Administratora wzwyż zawierając w wiadomości: link do wątku z egzaminem, nick w sklepiku oraz na serwerze, hasło do admina.

• Czy jestem zobowiązany do opłaty za admina?

Admin jest darmowy, nie ma obowiązku uiszczania opłat.

• Czy będąc adminem dostaje usługi premium na serwerze?

Nie, dlatego też jest on darmowy.

Nie znalazłeś rozwiązania na swój problem? Napisz na pw do Vice Administratora! Postaramy się jak najszybciej rozwikłać dylemat.

Wątek będzie na bieżąco aktualizowany w przypadku pojawiania się nowych pytań przez Administrację.