Witaj gościu na NaFarcie.pl! Zarejestruj się i dołącz do nas!

Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj, aby móc w pełni korzystać z naszego forum!

Dnia 21 września 2019 r. forum zostanie tymczasowo wyłączone w celu przeprowadzenia prac konserwacyjnych, za utrudnienia przepraszamy

Fortnite - 2 ACC

Rozpoczęty przez Malsha, 19.10.2018

3 odpowiedzi w tym temacie
My imperial dreams

donator

Farciarz
  • Liczba postów: 1 817
  • Stary wyga
    My imperial dreams
    donator

Farciarz
  • Reputacja: 1234
    Legenda
    Stary wyga
    Sprzedam 2 konta do gry Fortnite. Na jednym znajdują się rare itemy, a samo konto jest z 1 sezonu + Save The World (wykupiony bp dopiero od 3). Drugie zaś pielęgnowałem od obecnego 6 sezonu, dlatego szafka jest w miarę czysta. Znajdują się 3 płatne skiny w granicach 800-1200 v$ oraz bp na ok. 50 tierze. Zapraszam do kontaktu na TS3 lub drogą e-mailową: malshacoop@gmail.com. Chętnie udostępnię więcej informacji i wytypujemy wspólnie cenę konta w sytuacji zainteresowania z Twojej strony. Oczywiście żeby oferta nie zabrzmiała like satire, to cenę typuję bezpośrednio na zysk kupującego. Krótko mówiąc "resell" jak na dopestore, z racji że gra zmierza coraz bardziej na poziom mentalny bobasów, a w życiu prywatnym mam co robić... :3

[Obrazek: gw3JUI4.gif]
    ._.

Farciarz

• Liczba postów: 646
  • Z nami od 2 lat
    ._.
    Farciarz

• Liczba postów: 646
  • Reputacja: 542
    Prawie jak w domu
    Z nami od 2 lat
    Sorki że przeszkadzam w twojej sprzedaży, ale epic games banuje za kupowanie kont ponieważ oni na tym tracą, można wszystko znaleźć na reddicie..

[Obrazek: LKVJ71h.jpg]
    My imperial dreams

donator

Farciarz
  • Stary wyga
    My imperial dreams
    donator

Farciarz
  • Reputacja: 1234
    Legenda
    Stary wyga
    Jakbym o tym nie słyszał...
    Sprzedaję tylko i wyłącznie swój czas i pieniądze poświęcone na tę grę, w tym przypadku w formie konta założonego przeze mnie.
    Poza tym, Epic ewidentnie nie radzi sobie z falą sprzedaży, bo dla kupującego jest to łatwy sposób pozyskania skinów/osiągnięć za mniejszą cenę. Straszą banowaniem, niekiedy wygórowanymi karami, jakimi są plotki o karze grzywny czy naruszeniu praw autorskich. Pełno jest kont na ebayu, g2g, playerup, allegro, amazon, z tego też względu twórcy gry zobowiązali się do powielania rzadkich przedmiotów w codziennym sklepie, aby ograniczyć wycenę kont oraz aktywność handlową na takich portalach aukcyjnych. Informacja, że banują konta podległe pod handlem, jest zbędna z tego tytułu, iż naturalny osobnik nie będzie publicznie chwalił się nazwą konta, czy danymi osobowymi, z jasnych powodów...

[Obrazek: gw3JUI4.gif]
    Ja tu tylko sprzątam!

Moderator Globalny

• Liczba postów: 7 953
  • Stary wyga
    Ja tu tylko sprzątam!
    Moderator Globalny

• Liczba postów: 7 953
  • Reputacja: 1279
    Legenda
    Stary wyga
    Wiadomość wygenerowana automatycznie!
    Ten temat został zamknięty przez Moderatora @ VeXoN.

---------------------------------------------------------------------------------------
    Sprawa została wyjasniona!
    Dodatkowe uwagi: spk. mimo wszystko można się zgłosić do sprzedającego na pw :)

---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
    a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości