Jak poprawnie odwołać się od bana ?
Witaj, w tym wątku zapoznasz się ze sposobem odwoływania się od bana który w 100% zwiększy szybkość twojego UnBana co wiąże się z szybszym powrotem do gry, a więc zaczynajmy. Piszę ten wątek  z myślą o "zielonych" użytkownikach forum.

Na sam początek kilka rad w związku z nazwą tematu
Członków naszego UnBan Team nie obchodzi za bardzo który raz wstawiasz swoje screenshoty, więc daruj sobie pisanie tematów o nazwach:

• "ScreenShoty po raz 10."
  • "Admin jest nie normalny"
  • "Po raz kolejny Screeny"
Mogę ciebie zapewnić, że takie nazywanie tematów tylko zniechęci i spowolni pracę UBT, lepiej nazwać wątek normalnie i bez żadnych "fochów" ponieważ, ten dział nie służy do pisania jaki to admin jest beznadziejny lecz do odwołania się od bana, przykładami nazw wątków mogą być:

• "Screeny Adikoff"
  • "Screenshoty"
  • "Proszę o UB"

Dobrze, jeżeli wyjaśniliśmy sobie sprawę z nazwą tematu, możemy przejść do samego wzoru który prezentuje się tak:

Kod:
Nick: 
Opis Sytuacji:  
Link do screenów/demka:  
Link do bana (AMXBans):  

Jak można zauważyć niczego nadzwyczajnego tutaj nie mamy, myślę, że każdy z Was poradzi sobie z dostosowaniem się do wzoru, jeżeli nie wiesz jak zrobić którąś z tych rzeczy, odsyłam ciebie do Tego Poradnika w którym wszystko co związane z fotkami jest przedstawione "łopatologicznie".

Dochodzimy już do końca tego poradnika więc teraz kilka rad, dzięki którym w 100% otrzymacie szybszego Unbana oraz unikniecie problemów & konsekwencji które są opisane w regulaminie którego 90% z Was nie przeczytało:
  • W temacie którym się odwołujesz, ma prawo do głosu tylko i wyłącznie: osoba zbanowana, moderator, ubteam, v-ce administrator oraz administrator.
  • Wszystkie screeny muszą zostać spakowane do rozszerzenia .rar (WinRAR) lub .zip (7ZIP).
  • W wątku z odwołaniem nie prowadź żadnych dyskusji. 
  • Jeżeli masz jakiś zarzuty co do werdyktu odwołania napisz o tym w tym dziale.
  • Nie miej pretensji w odwołaniu, że Screeny wstawiasz po raz "x".
Poradanik został napisany 
w 100% przez @ ADIKOFF
Zabrania się kopiowania poradnika 
oraz udostępniania go na innych forach
Copyright© NaFarciePL