W CS:GO do wyboru mamy 5 trybów rozgrywki Deathmatch, Wyścig Zbrojeń, Demolka, Uproszczony i Turniejowy. Każdy z nich różni się od siebie w pewnym stopniu i wypadało by wiedzieć, w co aktualnie gramy i jakie są zasady.


[Obrazek: tryby-gry-300x289.jpg]


Deathmatch


Zdobywamy punkty za zabicie przeciwnika, mecz składa się z 15 rund, a zwycięża ten, który uzbiera najwięcej punktów. Broń możemy kupować dowolnie, bez ograniczeń finansowych. Podczas gry mamy możliwość skorzystania z broni specjalnej, a zabicie z niej przeciwnika jest punktowane ekstra.


Wyścig zbrojeń


Mecz wygrywa osoba, która pierwsza zabije używając każdej broni, która przydzielana jest automatycznie co zabójstwo i nie kupujemy jej. Jest to dobry tryb rozgrywki, jeśli chcemy poznać rodzaje broni dostępnych w CS:GO.


Demolka


Podobnie jak w przypadku wyścigu zbrojeń broń dostajemy automatycznie za zabójstwo jednak dopiero na początku następnej rundy. Mecz składa się z 20 rund, a wygrywamy je poprzez wykonie zadania lub wyeliminowanie przeciwnej drużyny.


Uproszczony


Działa podobnie jak tryb turniejowy jednak nie ma wpływu na naszą rangę, i gracze dobierani są niezależnie od poziomu jaki reprezentują (rangi). Mecz składa się z 15 rund a wygrywamy je poprzez wykonanie zadania lub eliminacje wrogiej drużyny.


Turniejowy


Tryb rozgrywki, który ma wpływ na naszą rangę (aby ją otrzymać 
początkujący gracz musi wygrać 10 meczy), na jej podstawie dobierani są gracze reprezentujący podobny poziom gry. Mecz składa się z 30rund, a rundy wygrywa się poprzez wykonanie określonego zadania lub wyeliminowanie przeciwników. O broń i pancerz musimy zadbać sami kupując je na początku każdej z rund za zdobyte fundusze.

Źródło: recenzje24.pl