Witaj gościu na NaFarcie.pl! Zarejestruj się i dołącz do nas!

Wywiad z Dawno.

Rozpoczęty przez PoMyLeNieC, 12.01.2019

9 odpowiedzi w tym temacie
Użytkownik

Redaktor

• Liczba postów: 113
  • Sklep: PoMyLeNieC
  • Nick z gry: PoMyLeNieC
  • Świeżak
    Użytkownik
    Redaktor

• Liczba postów: 113
  • Sklep: PoMyLeNieC
  • Nick z gry: PoMyLeNieC
  • Świeżak
    [Obrazek: b761ad8b93cc6124.png]

@ Dawno.  Zielony

@ PoMyLeNieC Fioletowy 

Cześć @ Dawno. dziękuję Ci, że znalazłeś czas na wywiad. 

Cześć, również dziękuję, że mogę wziąć udział.

Zaczniemy standardowo. Na początek powiedz ile masz lat, gdzie mieszkasz i czym się zajmujesz?

Pochodzę z Torunia i mam 25 lat. Pracuję aktualnie na stoczni w Holandii.

Wszyscy wiemy, że Toruń słynie z pierników. Macie ciekawe miejsca w okolicy do zwiedzania?

Mamy przepiękną Starówkę, bulwar koło Wisły.

To jest po co jechać. Aktualnie pracujesz na Stoczni, czym się tam zajmujesz?

Zajmuję się tam wynoszeniem niepotrzebnych rzeczy np. Teraz mamy wodowanie, które będzie miało miejsce za tydzień. Zdejmuję rusztowania, plandeki, złom po spawaczach i monterach.

Powiem praca ciekawa, pewnie dużo się tam dzieje. Jakie masz tam zarobki, jesteś zadowolony czy mogłyby być wyższe?

Bardzo dużo się tam dzieje, pracuje tam około 200 ludzi, z którymi codziennie masz kontakt. Fajna sprawa. Spotkałem dużo wariatów pozytywnych. Zarobki wynoszą około 8000 miesięcznie na Polskie złotówki. Jest w miarę i wiadomo można by więcej zarabiać.

W porównaniu do Polskich zarobków to masa pieniędzy. Co porabiasz w wolnych chwilach poza pracą, zwiedzasz czy bardziej imprezy?

Ćwiczę na siłowni, gotuję, gram na ps4 lub w CS'a na DD2, oraz całymi dniami piszę z kobietą, którą chciałbym serdecznie pozdrowić Kasiuuuuu @"kaktus 3:". Co drugi tydzień jeżdżę do rodziny, która również przebywa na terenie Holandii.

Co porabiasz na tej siłowni podnosisz ciężary czy bardziej bieganie na bieżni?

Uprawiam od dwóch miesięcy Crosfit z wyciskanie ciężarów mi się znudziło, robiłem to przez trzy lata.Teraz czas na zmiany.

Pisałeś wcześniej o gotowaniu. Umiesz coś ugotować? Typowy facet tylko wodę na kawę czy przyrządzasz bardziej wykwintne dania?

Gotować może jakoś jak Makłowicz nie umiem lecz takie dania jak żeberka, karkówka czy omlety, jajecznicę, pomidorówkę to zrobię.

Pytanie z innej beczki. Jak znalazłeś się na naszym forum i dlaczego tu zostałeś?

@"kaktus 3:" mnie tu wkręciła. Przyszedłem ze swojego i kumpla TS3. Z Kasią kiedyś prowadziliśmy swój serwer DD2, ale nie wyszło. Grałem na DD2 NaFarcie i stwierdziłem, że napiszę podanie. I tak oto zostałem adminem.

Dużo grasz w CS'a praktycznie codziennie. Masz swoje ulubione bronie i jak oceniasz swój skill?

W CS'a grałem od 2007 do 2013 roku, potem zrobiłem przerwę. Od maja 2018 roku gram do dziś. Jednak Cs to Cs. Jak oceniam swój skill? Pff jestem najlepszy! Oczywiście jestem osobą skromną. 

Widać jesteś skromny :). Po jakiej stronie najlepiej idzie Ci gra CT czy TT?

Moją ulubioną bronią jest AWP lecz jak CT zacznie raszować zmieniam broń na AK. Nie robi mi szczerze mówiąc strona. Gram dla rozrywki i przy okazji pilnuję serwera.

Co Ci się najbardziej podoba w naszym DD2?

Wszystko! Jest inny od wszystkich. Gracze są spoko podobnie jak administracja.

Kogo najbardziej szanujesz z administracji włączając w to forum i wszystkie serwery?

Wszystkich traktuję na tym samym poziomie.

Zmieńmy temat. Masz jakieś marzenia odnośnie swojej przyszłości, chciałbyś coś osiągnąć?

Tak, chciałbym zrobić prawko i kupić samochód. Chciałbym również zrobić kurs spawacza i stolarza oraz maks 10 lat przepracować w Holandii by móc się wybudować (postawić dom) pod Toruniem.

Gdybyś miał nieograniczony budżet gdzie najchętniej byś pojechał zwiedzać, imprezować?

Zawsze chciałem zwiedzić Texas oraz Bankok to raczej tam pojechałbym zwiedzać, a na imprezkę na Majorkę i do Brazylii.

Lubisz jakieś sporty, które z przyjemnością uprawiasz lub oglądasz w telewizji?

Tak, kocham piłkę nożną. Grałem nawet w podstawówce i gimnazjum. Zdobyliśmy puchar województwa. Uprawiałem karate, które oglądam. Z trenerem utrzymuję kontakt telefoniczny do dziś. Oglądam boks oraz sporty zimowe. 

Na jakiej pozycji grałeś w piłkę nożną, obrońca, bramkarz, czy może byłeś maszyną do zdobywania goli?

Grałem jako bramkarz. W pucharze województwa straciłem tylko jednego gola, który wpadł od słupka przy samym dole. Trudny strzał do obrony.

Nie myślałeś nigdy aby pójść w tym kierunku zawodowo, na bramkarza z prawdziwego zdarzenia?

Myślałem o tym wiele razy. Chłopacy z drużyny również mnie do tego namawiali, lecz jednak nie poszedłem. Poszedłem w złą stronę bo wybrałem chodzenie na mecze. Głos trybun.

Masz swój ulubiony klub, któremu kibicujesz?

Elana Toruń, lecz już nie kibicuję tylko noszę ją w serduszku. <3

Powiem szczerze pierwszy raz słyszę o tym klubie. Masz swojego ulubionego piłkarza?

Tak, nawet kilku. Są nimi Lewy, Dybala, Zieliński, Mbabe.

Na zakończenie parę szybkich pytanek. Wolisz Lecha czy Legię?

Żadnego to moi rywale.

Wolisz Colę czy Pepsi?

Colę.

TeamSpeak3 czy Discord?

TeamSpeak3.

Chciałbyś kogoś pozdrowić na koniec wywiadu?

Oczywiście! Pozdrawiam partię w CZOKO i wszystkich jego członków.
    Użytkownik

Użytkownik

• Liczba postów: 110
  • Sklep: SkVerUs1235
  • Nick z gry: SkVerUs
  • Z nami od roku
    Użytkownik
    Użytkownik

• Liczba postów: 110
  • Sklep: SkVerUs1235
  • Nick z gry: SkVerUs
  • Z nami od roku
    Fajny wywiad + widzę ,że nie tylko ja ćwiczę proszę ;D
    [Obrazek: UI0XfSN.png]
    Użytkownik

Kobieta

• Liczba postów: 88
  • Nick z gry: Kaktus *.*
  • Pół roku z nami
    Użytkownik
    Kobieta

• Liczba postów: 88
  • Nick z gry: Kaktus *.*
  • Pół roku z nami
    Partia w CZOKO rządzi !! xD Fajny wywiadzik <3
    noʎ ʞɔnɟ

VIP

• Liczba postów: 287
  • Sklep: milena.
  • Nick z gry: milena.
  • Z nami od roku
    noʎ ʞɔnɟ
    VIP

• Liczba postów: 287
  • Sklep: milena.
  • Nick z gry: milena.
  • Z nami od roku
    partia lubię w czoko <3 a mnie to już nie pozdrowiłeś ;c +za wywiad :3
    Dużo pisze

Zasłużony

• Liczba postów: 442
  • Sklep: Mayster
  • Nick z gry: ` Mayster
  • Z nami od 2 lat
    Dużo pisze
    Zasłużony

• Liczba postów: 442
  • Sklep: Mayster
  • Nick z gry: ` Mayster
  • Z nami od 2 lat
    Tylko partia "Lubię w CZOKO"!!
    Co do wywiardu, to są drobne błędy odnoszące się interpunkcji itp.
    Wywiad jak najbardziej w porządku :)
    [Obrazek: comment_UDdUfesO38DhxndoFES0W1KIP7b2XP9w.gif]
    Użytkownik

Użytkownik

• Liczba postów: 62
  • Sklep: Dawno.
  • Nick z gry: Dawno.
  • Świeżak
    Użytkownik
    Użytkownik

• Liczba postów: 62
  • Sklep: Dawno.
  • Nick z gry: Dawno.
  • Świeżak
    Pozdrawiam Milenkę Mayera,Szitsu,Antka Macierewicza,tigera,Weteranka,Biedaka,Bocika,Ke?,timera,Adminów dd2,graczy,Administrację forum i TS3 <3<3<3
    Stały bywalec

Użytkownik

• Liczba postów: 1 247
  • Sklep: Uchiha Itachi
  • Nick z gry: Uchiha Itachi
  • Stary wyga
    Stały bywalec
    Użytkownik

• Liczba postów: 1 247
  • Sklep: Uchiha Itachi
  • Nick z gry: Uchiha Itachi
  • Stary wyga
    Fajny wywiadzie nie powiem początek bez szału tak jak kolega @up wspomniał małe błędy są i na początku trochę pomieszało pytania niezbyt je rozwinąłes aczkolwiek od połowy fajnie się czytało leci + :)
    [Obrazek: D8zmpN1.gif]             <----  Masz Coś do mnie? to uważaj bo Cię poszczuje moim pitbullem
    My imperial dreams

Donator

• Liczba postów: 1 675
  • Z nami od 3 lat
    My imperial dreams
    Donator

• Liczba postów: 1 675
  • Z nami od 3 lat
    Praca za granicą się opłaca. Można swobodnie zarobić na przyszłość w życiu.

[Obrazek: wj8cpd.png]

Początkujący

Użytkownik

• Liczba postów: 10
  • Nick z gry: Shailou
  • Z nami od roku
    Początkujący
    Użytkownik

• Liczba postów: 10
  • Nick z gry: Shailou
  • Z nami od roku
    Szitsu auu auu
    Ja tu tylko sprzątam!

Moderator Globalny

• Liczba postów: 1 931
  • Stary wyga
    Ja tu tylko sprzątam!
    Moderator Globalny

• Liczba postów: 1 931
  • Stary wyga
    Wiadomość wygenerowana automatycznie!
    Ten temat został zamknięty przez Moderatora @ PoMyLeNieC.

---------------------------------------------------------------------------------------
    Sprawa została wyjasniona!
    Dodatkowe uwagi:

---------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post,
    a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Pozdrawiamy, Ekipa NaFarcie.pl