/NaFarciePL
Zapraszamy na naszego FanPage

Zlot

Rozpoczęty przez Polo[PzU], 09.03.2017

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Dalej 
99 odpowiedzi w tym temacie
Dużo pisze
Użytkownik

• Liczba postów: 268
  • Sklep: Polo[PzU]
  • Nick z gry: Polo[PzU]
  • Z nami od 2 lat
    Dużo pisze
    Użytkownik

• Z nami od 2 lat
    Siemaneczko ;)

Zastanawiam się nad kolejnym zlotem 2017r.
    Otóż jak wiedzą co po niektórzy ostatnio był mały zlot 2016r. Adminów DD2.(Byli i o mieli czas.)
    W dniu dzisiejszym zacząłem się zastanawiać nad kolejnym zlotem 2017r.
    Zatem myślę że po między końcem maja a połową czerwca znajdą się osoby z Serwera Only DD2 chętne na
    mały kilku dniowy zlocik, oczywiście wiadomo w jakim celu %% szczegółów nie muszę wypisywać :D.
    Ale z drugiej strony na zebranie większej ekipy było by ogólny zlot z całego NF-a.
    Osoby z rangami jak i użytkownicy z naszej sieci z naszych serwerów mogli by również dołączyć do zlotu jeśli by mieli taka chęć :).
    długość zlotu mniej więcej trwała by 3-5 dni. Miejscowość nad którą myślę to południowa cześć Polski.  (o właśnie to jest to co innych może przestraszyć poprzez odległość do przemierzenia xD .)
    Ośrodek las , duże jezioro, z możliwością wynajęcia łódki,kajaka, rowerka wodnego, Cisza spokój , grillowanie wspólne lub ognisko, plaża itd.
    Miejscowość którą już osobiście sprawdziłem tzw: Święta Lipka tak się miasteczko nazywa (znajduje się na Mazurach).
    Koszta nie będą przerażające ;), są tam wielo osobowe domki letniskowe.
    Nazwa ośrodka to ,,Cedoz,, można na necie sprawdzić jaki to ośrodek, jakie położenie ma.
    Ale to na razie są plany, otóż na razie najbardziej chodzi mi, jaka ilość ludu by miała ochotę wybrać się na taki zlocik :)
    Terro... - Gośka , Bang..... - Małysz , no i ja, urządziliśmy zlocik nie liczny osobowo, ale za to odjebany na skale Wyższej Ligi.
    Nie brakowało dobrego trunku, szwedzkiego stołu, dobrej atmosfery i różnych rzeczy o których nie wolno tak pisać oficjalnie xD .
    Tamten zlot dał mi sporo do zrozumienia, że jako użytkownicy jednej tej samej sieci, jesteśmy jak rodzina z różnych zakątków Polski, a taki zlot
    to bardzo dobra sprawa, na spędzenie czasu również wspólnie, lecz nie pod czas siedzenia na sieci lub w cs-sie przed kompem, a w realu.

Wszelkie pytania/propozycje oraz zainteresowanych, pisać pod wątkiem postaram się na wszystkie odpisać.

Pzdr....

@Polo[PzU]
    [Obrazek: attachment.php?aid=845]
    Początkujący
    Zbanowany

• Liczba postów: 30
  • Sklep: Aiko
  • Nick z gry: Aiko89
  • Świeże mięso
    Początkujący
    Zbanowany

• Liczba postów: 30
  • Sklep: Aiko
  • Nick z gry: Aiko89
  • Świeże mięso
    No w sumie chciałbym z wami się spotkać czemu nie ;P
    Spoko propozycja.
    Edit: Wyście poznali moje ukryte talenty ^^ xD
  • Liczba postów: 413
  • Nick z gry: Evil (Thinki)
  • Z nami od 2 lat
    Użytkownik

• Liczba postów: 413
  • Nick z gry: Evil (Thinki)
  • Z nami od 2 lat
    No pomysł zajebisty właśnie z małyszem chcieliśmy taki zlot na majówke zrobić :) 
    [Obrazek: 2UHwZjQ.jpg]
    Stały bywalec
    Zasłużony

• Liczba postów: 2 242
  • Z nami od 2 lat
    Stały bywalec
    Zasłużony

• Liczba postów: 2 242
  • Z nami od 2 lat
    tak właśnie tak ;P ale nie wiadomo jeszcze co i jak ale plany są xd ;P
    Początkujący
    Admin DD2

• Liczba postów: 32
  • Z nami od 2 lat
    Początkujący
    Admin DD2

• Liczba postów: 32
  • Z nami od 2 lat
    "Południowa część Polski" = Mazury. Chyba miałeś zwolnienie z geografii haha, musiałem bo nie mógłbym żyć :D
    Mieszkam na Mazurach i jest tu pełno fajnych jezior, miejscówek i ośrodków. Mam znajomych, którzy mają domki letniskowe w Rynku więc koszty wynajęcia na 3-5 dni byłyby malutkie tylko trzeba zebrać pewną ekipę, która nie rozmyśli się kilka dni przed albo w dzień spotkania.
    Mogę wszystko zorganizować tylko muszą być pewniaki!

@|_^MALYSZ^_| @Polo[PzU] @Terrorystka DD2 @Radecki DD2 @Mścibór @Septolete @Dziurowa DD2 @Weronika @zaqujl
    One World... One Game... One Winner.!.
    Dużo pisze
    Użytkownik

• Z nami od 2 lat
    Dużo pisze
    Użytkownik

• Z nami od 2 lat
    @KieuboBotQ DD2

Z geci zawsze byłem osłem xD xD
    Za to zawsze mojej nauczycielce 25+ Age podobały się moje podchody do niej xD xD
    wtedy już się dla mnie nie liczyła nauka i poprawność, lecz jak ja wyrwa xD
    Kiełbasa ja mam 4kierunki w głowie N-E-W-S. skoro ja z Południa to mazury dla mnie są na Północy xD

Co do Zlotu :)

Plany są jak już mówiłem ostatnio Bang :)
    że pomyśle nad kolejnym , tak by więcej ludu było.
    Więc na razie obserwuje i czekam.Ze wszystkim dotyczącym zlotu ;)

(10.03.2017, 10:52)KieuboBotQ napisał(a): "Południowa część Polski" = Mazury. Chyba miałeś zwolnienie z geografii haha, musiałem bo nie mógłbym żyć :D
    Mieszkam na Mazurach i jest tu pełno fajnych jezior, miejscówek i ośrodków. Mam znajomych, którzy mają domki letniskowe w Rynku więc koszty wynajęcia na 3-5 dni byłyby malutkie tylko trzeba zebrać pewną ekipę, która nie rozmyśli się kilka dni przed albo w dzień spotkania.
    Mogę wszystko zorganizować tylko muszą być pewniaki!

@|_^MALYSZ^_| @Polo[PzU] @Terrorystka DD2 @Radecki DD2 @Mścibór @Septolete @Dziurowa DD2 @Weronika @zaqujl

Spoczko co do zniżek i pewniaków z domkami letniskowymi , to mam ogar ;)
    Ja płaciłem za 6os domek 140 zł nie całe na 5 dni xD
    Więc jest elegancko ;)
    Użytkownik
    Użytkownik

• Liczba postów: 183
  • Sklep: Doktor House
  • Nick z gry: Doktor House
  • Pół roku z nami
    Użytkownik
    Użytkownik

• Liczba postów: 183
  • Sklep: Doktor House
  • Nick z gry: Doktor House
  • Pół roku z nami
    Na Mazury jest bardzo daleko z mojej wsi , ale chętnie przyjadę . Tylko właśnie ta organizacja i pewność w 100% , bo nie chciałbym tam przyjechać i sam imprezować :D
    Dużo pisze
    Użytkownik

• Z nami od 2 lat
    Dużo pisze
    Użytkownik

• Z nami od 2 lat
    (10.03.2017, 12:55)Doktor House napisał(a): Na Mazury jest bardzo daleko z mojej wsi , ale chętnie przyjadę . Tylko właśnie ta organizacja i pewność w 100% , bo nie chciałbym tam przyjechać i sam imprezować :D

@Doktor House

Ja nie bawię się w takie coś jak:

-piszę się na zlot ,lecz nie przyjeżdżam
    -Sorry miałem być ale coś mi wypadło
    - starsi mnie nie puścili
    - nie wyrobiłem się z hajsem

itd można wymieniać bez końca ( temat rzeka )

Jak już coś organizuje, to wymagam 101% aktywności i pewności.
    Czym więcej chłopa tym koszta idą w dół.
    a %% i wyżerka, to są najmniejsze koszta :)
    Po za wszystkim wymienionym wyżej, ten czas wspólny, ta zabawa to wszystko jest bezcenne :)
    A po zlocie nowy wątek pod nazwą Pamiętnik ze wszystkich wspólnych zlotów.

Po za mazurami znam dobre miejscówki w Górach, w Zakopanym, w Wiśle/Jastrzębiu Zdrój, i wiele różnych miejsc, trochę gorzej jeżeli chodzi miejscówka nad morzem xD
    Strażnik porządku NaFarcie
    Użytkownik

• Liczba postów: 233
  • Sklep: Jamajka
  • Nick z gry: Jamajka
  • Pół roku z nami
    Strażnik porządku NaFarcie
    Użytkownik

• Liczba postów: 233
  • Sklep: Jamajka
  • Nick z gry: Jamajka
  • Pół roku z nami
    Nie zebym sie wtrącał, ale po co ograniczać sie do jednego serwera :) Zróbmy wspólnymi siłami, ogólnopolski zlot NaFarcie.pl tak aby cała sieć mogła przyjechac, wyobrazcie sobie jak moglibyśmy sie zżyć ze sobą jakbysmy sie wszyscy przynajmniej czesciowo poznali :) Jedna wielka piękna familia :)
    Pomogłem ? Daj plusika dobry człowieku, skłoni mnie to do pisania kolejnych przydatnych postów/wątków :)
    [Obrazek: Sygnatura_awrnxxw.jpg]
    Użytkownik
    Użytkownik

• Liczba postów: 247
  • Sklep: Pstrag
  • Nick z gry: Pstrag
  • Z nami od roku
    Użytkownik
    Użytkownik

• Liczba postów: 247
  • Sklep: Pstrag
  • Nick z gry: Pstrag
  • Z nami od roku
    @Jamajka, ależ on przecież to uwzględnił w tekstach pisanych wyżej, napisał przecież, że nie tylko z dd2 interesują go osoby - lecz nawet i z całego Nf , zarówno graczy jak i administrację. Pomysł dobry, zobaczymy jaka grupa ludzi się zbierze, czasu jest dużo.
    • 1(current)
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • ...
    • 10
    • Dalej 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości